Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Firma NFT Yuga Labs, stojąca za kolekcją Bored Ape Yacht Club (BAYC), ustaliła 5% tantiem od tokenów ze swojej serii Meebits. Decyzję tłumaczono potrzebą wsparcia rozwoju ekosystemu projektu.

W oświadczeniu możemy przeczytać:

Pracowaliśmy ciężko […]. Zebraliśmy również niesamowity zespół dla Meebits, w tym kilku genialnych twórców i oddanych członków społeczności. Aby utrzymać tę imprezę, Yuga Labs otrzyma 5% z wtórnej sprzedaży Meebits (na OpenSea, LooksRare i innych platformach). Zmiany wejdą w życie natychmiast.

Firma zaznaczyła, że będzie nadal rozwijać ekosystem Meebits, ale nie podzieliła się konkretnymi planami. Twórcy wyjaśnili jedynie, że skupiają się na kluczowych dla społeczności aspektach - rozgrywce, minimalizmie technicznym, interoperacyjności i eksperymentowaniu.

Yuga Labs nabyła prawa intelektualne do tokenów serii CryptoPunks i Meebits od Larva Labs w marcu 2022 r. Strony nie ujawniły warunków finansowych transakcji.

Według CryptoSlam, łączna sprzedaż NFT z kolekcji Meebits przekracza 500 milionów dolarów. Dla porównania, CryptoPunks ma 2,34 miliarda dolarów sprzedaży.

Przypomnijmy, że w lipcu 2022 roku Yuga Labs została oskarżona o pompowanie NFT z kolekcji BAYC i tokena APE.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.