Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Społeczność Terra Classic całkowicie odrzuciła propozycję, która mogłaby "wskrzesić" token LUNC. Propozycja ta miała na celu utworzenie zespołu o nazwie "Terra Allies", składającego się z sześciu starszych deweloperów znanych jako "Six Samurai".

Członkowie społeczności zgodzili się z innowacyjnymi rozwiązaniami L1 i L2 zawartymi w trzymiesięcznej propozycji wydatków. Tylko większość głosowała "nie z wetem" za decyzją o wdrożeniu propozycji. Oznacza to, że społeczność nie zgadza się na finansowanie tego zespołu i jego pracy nad LUNC.

Koszty zespołu mogłyby wynieść ponad 116 000 USD. Zespół byłby odpowiedzialny za opracowanie projektu restrukturyzacji LUNC i odzyskanie parytetu stablecoina USTC.

Wyniki

Propozycja 11 600, zatytułowana "Terra Allies 'Six Samurai' Senior Engineering Team (L1/L2 Q3 Bid & Proposal)", otrzymała 57% głosów "Nie z wetem" i 36% głosów "Nie". Z kolei tylko 7% członków społeczności głosowało za zatwierdzeniem.

Propozycja całkowicie nie zyskała poparcia walidatorów i innych deweloperów. Popularni walidatorzy, tacy jak Happy Catty Crypto, Classy's Sphere, Lunanauts, JESUSisLORD, StakeBin i inni odrzucili ją. Bez tego wsparcia deweloperzy nie byli w stanie przeforsować swojego pomysłu.

Społeczność podała ważne powody odrzucenia Team Six Samurai, za którym stoją deweloperzy Bilbo Baggins i Solid Snake. Powody obejmują brak przejrzystości co do deweloperów i ich umiejętności, brak zaufania do istniejącego zespołu deweloperów Joint L1 Task Force oraz obecność złych aktorów w zespole.

Ale głównym powodem jest brak funduszy w puli społeczności, aby zatwierdzić wszystkie obecne propozycje. Żądana kwota prawie 560 000 USD mocno obciążyłaby finanse protokołu, który wciąż próbuje podnieść się po upadku. Ponadto nie było gwarancji, że plan restrukturyzacji zespołu rzeczywiście zadziała, a niepowodzenie mogłoby zniweczyć cały budżet.

Propozycja ożywiłaby token LUNC

Mapa drogowa obejmuje kluczowe kamienie milowe, takie jak migracja z Columbus-5 do Columbus-6, co skraca czas potrzebny na synchronizację węzłów plików, przyspieszając działanie sieci. Samurai Six planuje również skupić się na aktualizacji Cosmos SDK v0.46.x do Cosmos SDK v0.47.x.

Ponadto roadmap obejmuje umieszczenie LUNC w interfejsie internetowym Keplr, narzędzia internetowego do wizualizacji analitycznych, oraz Mintscan, eksploratora bloków Cosmos.

W wyniku głosowania deweloperzy będą musieli cofnąć się i zaplanować nową restrukturyzację, która spełni życzenia społeczności. W oświadczeniu zespół Terra Classic podziękował walidatorom i powiedział, że będzie kontynuował prace nad wzmocnieniem ekosystemu.

"LUNC ma nieograniczony potencjał wzrostu i chcemy pomóc go zrealizować, wykorzystując nasze umiejętności, aby dodać wartość do blockchaina i wszystkich jego inwestorów. W tym sensie chcemy zrealizować prawdziwe odrodzenie ekosystemu. Ponadto będziemy koordynować i współpracować z innymi zespołami, które zdobędą mandat do rozwoju w LUNC."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.