Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Powiązana z Bitmainem pula wydobywcza AntPool przestanie wspierać Ethereum od 3 września z powodu nadchodzącego przejścia kryptowaluty na algorytm konsensusu Proof-of-Stake (PoS).

Serwis doradził użytkownikom, aby dodali adres portfela ETH do swojego konta przed tą datą, aby otrzymać wydobyte monety. Zespół wyjaśnił, że nie będzie w stanie utrzymać aktywów w łańcuchu PoS.

AntPool nadal będzie świadczyć usługi górnicze dla użytkowników, którzy planują wydobywać Ethereum Classic (ETC) i inne tokeny Ethash. W oświadczeniu możemy przeczytać:

Jako jeden z największych basenów górniczych PoW, AntPool opowiada się za zdecentralizowanym konsensusem Proof-of-Work od Satoshi Nakamoto i w pełni obsługuje BTC, ETC i inne tokeny.

W lipcu serwis ogłosił inwestycję o wartości 10 milionów dolarów w ekosystem Ethereum Classic. Wcześniej w tym miesiącu Bitmain rozpoczął sprzedaż koparek Antminer E9 ASIC do wydobywania ETH/ETC.

Później Ethermine, największy basen wydobywczy w sieci Ethereum, powiedział, że nie będzie wspierał żadnego z potencjalnych forków PoW. Podmiot zasugerował, aby użytkownicy przeszli na wydobywanie ETC i innych dostępnych kryptowalut od 15 września.

Dla przypomnienia, JPMorgan przyznał, że ETC będzie głównym beneficjentem napływu górników po przejściu Ethereum na PoS.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.