Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Pierwotna kryptowaluta przekroczyła w nocy 29 lipca poziom 24 tysięcy dolarów. Według CoinGecko, aktywo zyskało 4,1 procent w ciągu ostatnich 24 godzin.

W chwili pisania tego tekstu bitcoin zdążył już odreagować i handluje okolicach 23 500 USD.

Druga pod względem kapitalizacji kryptowaluta wciąż znajduje się powyżej poziomu 1700 dolarów, który przekroczyła 28 lipca. Ethereum zyskało 4,9% w ciągu 24 godzin i jest obecnie notowane na poziomie 1740 dolarów.

Według Coinglass, likwidacje na rynku kontraktów terminowych przekroczyły 488 milionów dolarów w ciągu ostatnich 24 godzin, z czego Ethereum stanowiło ponad 247 milionów dolarów, a bitcoin 85,5 miliona dolarów.

Spośród 10 najlepszych kryptowalut pod względem kapitalizacji, stablecoina pozostaje w czerwieni. Solana wykazuje najbardziej zauważalny wzrost na poziomie 10,7% w ciągu doby.

Ethereum Classic pozostaje liderem w pierwszej dwudziestce. Jego kurs wzrósł o 35,2% w ciągu nocy i 71,2% w tydzień dzięki inwestycji AntPool. W chwili pisania tego tekstu aktywo notowane jest na poziomie 44,59 USD.

Wiodące aktywa cyfrowe zaczęły rosnąć po posiedzeniu amerykańskiej Rezerwy Federalnej. 27 lipca agencja podniosła zakres swojej kluczowej stopy procentowej do 2,25-2,5%.

28 lipca Departament Handlu USA opublikował dane o PKB, według których gospodarka weszła w techniczną recesję. Rynki akcji zareagowały negatywnie na raport.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.