Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

O tym, że Changpeng Zhao jest wybitnym strategiem, wiadomo od dawna. Natomiast mało kto był w stanie odgadnąć jego najnowsze posunięcie. Jest nim powstanie oficjalnego mining pool’a dostępnego dla wszystkich klientów giełdy Binance.

Wielkie otwarcie i konkurencyjne prowizje

Przez pierwszy miesiąc swojego działania, czyli od 12 listopada do 12 grudnia mining pool Binance nie będzie pobierał od kopiących górników żadnych opłat. Zabieg ten ma na celu przyciągnięcie nowych klientów oraz promocję giełdy. Równie dobrze będzie również po zakończeniu promocji – standardowa prowizja będzie wnosić zaledwie 0,5%. Dzięki temu górnicy będą mogli więcej zarobić i zwiększyć opłacalność swojej inwestycji.

Banalnie prosta konfiguracja

Osoba, która będzie chciała kopać z Binance będzie mieć znacznie ułatwione zadanie. Wystarczy, że zaloguje się na swoje konto giełdowe, a następnie uruchomi klienta górniczego i skonfiguruje go zgodnie z instrukcją zapewnioną przez Binance. Na chwilę obecną obsługiwane są Easy Miner oraz HiveOS.

Innowacyjne systemy pozwalające zarobić więcej niż u konkurencji

Mining pool Binance został zaprojektowany tak, aby automatycznie zmieniał wydobycie kryptowalut opartych na algorytmie SHA-256, czyli BTC, BCH oraz BSV. Dzięki temu w zależności od chwilowej rynkowej ceny oraz hash rate’u sieci kopalnia sama wybierze, co najbardziej opłaca się kopać. Co więcej, klienci Binance nie będą musieli martwić się o przewalutowanie. Zarobione środki zostaną automatycznie przekonwertowane na klasyczne Bitcoin’y.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.