Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Dzisiejszy dzień był kompletną krwawą łaźnią na rynkach kryptowalutowych. Większość monet handluje w głębokiej czerwieni. Wygląda na to, że może pojawić się dalsza presja na sprzedaż ETH, ponieważ podaż monet znajdujących się na giełdach osiągnęła trzymiesięczny szczyt.

Światowe rynki zostały dziś wstrząśnięte inwazją Rosji na Ukrainę. Vladimir Putin - rosyjski prezydent - ogłosił operację wojskową, natomiast prezydent Ukrainy - Volodymyr Zelensky, powiedział, że ten pierwszy rozpoczął "inwazję na pełną skalę na Ukrainę".

Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Światowe rynki zawrzały, podobnie zresztą jak kryptowaluty. Bitcoin spadł do poziomu 34 000 USD, a ETH odnotował dwucyfrową stratę.

Co więcej, dane od Glassnode wykazały, że liczba ETH przechowywanych na giełdach osiągnęła najwyższy poziom od 3 miesięcy i wynosi 14 795 397.786 ETH. Kup Ethereum już teraz!

Poprzednie maksimum zostało osiągnięte wczoraj - co było do przewidzenia.

W każdym razie, w momencie pisania tego tekstu, na rynku ETH w ciągu ostatnich 24 godzin doszło również do likwidacji o wartości około 124 milionów dolarów. Co ciekawe, jest to niemal tyle samo co łączne likwidacje Bitcoina na przestrzeni tego samego okresu.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.