Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Kryptowaluty, zgodnie z definicją są rozproszonym systemem księgowym, którego podstawową funkcją jest przechowywanie informacji na temat stanu posiadania w umownych jednostkach. Witryna Crypto.com większości użytkowników kojarzy się z legendarną promocją, w ramach której każda zarejestrowana osoba otrzymywała aż 50$ w XLM. Razem z nagłym wzrostem popularności wszystkich kryptowalut na przestrzeni ostatnich lat, od pewnego czasu funkcjonuje także giełda podpięta pod wyżej wymienioną działalność, o nazwie Crypto.com Exchange. Czym się ona charakteryzuje i jakie są jej największe zalety?

Zalety giełdy Crypto.com

Giełda kryptowalut Crypto.com Exchange niesie ze sobą wiele zalet, z czego pierwszą z nich jest wspomniane wcześniej zwolnienie z prowizji przez okrez 3 miesięcy. Jest to niesamowita promocja, która spodoba się z pewnością początkującym adeptom handlu kryptowalutami i zatrzyma ich na dłużej na swojej platformie. Ponad to Crypto.com Exchange oferuje swoim użytkownikom szeroki wachlarz dostępnych kryptowalut, co z pewnością wyróżnia ją na rynku giełd i daje duże możliwości inwestycyjne. Kolejną z zalet tej giełdy jest brak konieczności weryfikacji swojego konta poprzez dowód osobisty. Wiele osób odstrasza podawanie danych osobowych, w obawie o ich kradzież i niewłaściwe wykorzystanie. Crypto.com Exchange wychodzi temu na przeciw, a weryfikację KYC umożliwia jedynie jako opcjonalna funkcja. Kolejną zaletą omawianej giełdy jest możliwość stakowania kryptowalut, czyli pasywnego zarabiania. System ten opiera się na tzw. Proof of Stake (PoS), pozwalający gromadzić transakcje w tzw. bloki, łączące następnie w łańcuchy bloków. Crypto.com Exchange charakteryzuje się także możliwością udziału w częstych akcjach "The Sindycate", w których można otrzymać kryptowaluty za połowę ceny rynkowej.

Zarejestruj się na Crypto.com i korzystaj z zalet giełdy

Jak się zarejestrować?

Proces rejestracji wygląda analogicznie jak w przypadku każdej innej giełdy. Po kliknięciu w charakterystyczny prostokąt z napisem "Sign Up", strona przenosi nas do karty z panelem rejestracyjnym, na którym proszeni jesteśmy o podanie podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko, data urodzenia, narodowość, email, hasło oraz, jeżeli takowy posiadamy, numer referencyjny od jednego z zarejestrowanych użytkowników. Następnie proszeni jesteśmy o podanie specjalnego kodu przesłanego na nasz adres mailowy oraz numer telefonu. Po jego pomyślnym potwierdzeniu oficjalnie stajemy się użytkownikami giełdy Crypto.com Exchange, w związku z czym możemy w pełni korzystać z oferowanych przez nią usług. Sam proces rejestracji jest bardzo prosty i przejrzysty, dlatego nie powinien sprawiać żadnych problemów.

Opłaty i prowizje

Jedną z głównych zalet giełdy Crypto.com Exchange jest brak pobieranych prowizji przez pierwsze 90 dni! Jest to ułatwienie niespotykane w innych tego typu witrynach, co dodatkowo zachęca do zarejestrowania się. Jedynym warunkiem skorzystania z tej promocji jest potwierdzenie swojej tożsamości poprzez pomyślne przejście weryfikacji, za pomocą dowodu osobistego. Dokonać tego można przechodząc w zakładkę profile w prawym górnym rogu, a następnie poprzez kliknięcie w prostokąt z napisem "Verify Now". Opłaty powiązane z zakupem konkretnej kryptowaluty oparte są na wolumenie, co wiąże ze sobą fakt, iż większy rabat otrzymamy wraz z dokonaniem zakupu większej ilości kryptowaluty. Sam wolumen transakcji obliczany jest oparciu o wolumen handlu z ostatnich 30 dni, a w związku z tym o ilość zakupionych kryptowalut.

W giełdzie Crypto.com Exchange nie pobierane są natomiast żadne opłaty za wpłacenie danej kryptowaluty, natomiast w przypadku wypłąty na zewnętrzny adres naliczana jest opłata, podobnie jak we wszystkich transakcjach blockchain. Aby uniknąć pobrania wyżej wymienionej opłaty, należy skorzystać z funkcji "Wypłaty do aplikacji" oferowanej przez samą giełdę.

Obsługiwane kryptowaluty

Giełda Crypto.com Exchange swoim użytkownikom oferuje dokonywanie transakcji za pomocą ponad 50 kryptowalut! W ich skład wchodzą takie jak:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Ripple (XRP)
 • Binance Coin (BNB)
 • Chainlink (LINK)
 • Crypto.com Chain (CRO)
 • Polkadot (DOT)

Ponad to obsługiwane są także kryptowaluty takie jak NEO, ALGO, ADA, ICX, VET, BCH, XTZ, ATOM, XLM, PAXG, BAT czy EOS (oraz inne). Jest to niezwykła zaleta tej giełdy, dzięki której nowe waluty o niższej wartości także mają szansę na rozwój, a użytkownicy na dokonanie inwestycji.

Rozpocznij handel kryptowalutami na giełdzie Crypto.com

Sposoby wpłat i wypłat środków

Wpłaty środków w giełdzie Crypto.com Exchange dokonać można poprzez wciśnięcie prostokąta z napisem "Balances", który automatycznie przekieruje do podstrony z listą dostępnych kryptowalut. Obok każdej z nich widnieją napisy Deposit, Withdraw oraz Trade. Aby wpłacić konkretną kryptowalutę wystarczy wybrać pierwszy z wyżej wymienionych przycisków, po czym otworzy się specjalne okno z dostępnym adresem, na który należy dokonać wpłaty, oraz kod QR. Niżej umieszczona jest także informacja na temat bezpiecznego transferu kryptowaluty na portfel w giełdzie Crypto.com Exchange. Wypłąta środkó dokonywana jest analogicznie, poprzez kliknięcie napisu Withdraw i w zależności wybranie zewnętrznego portfela, bądź portfela wewnętrznego w aplikacji Crypto.com.

Bezpieczeństwo

Sama giełda kryptowalut Crypto.com Exchange za priorytet stawia sobie bezpieczeństwo swoich użytkowników. Dowodem na to jest pomyślnie ukończona ocena bezpieczeństwa przeprowadzana przez szwajcarską firmę produkującą sprzętowe i programowe zabezpieczenia cyfrowe - Kudelski Security. Ponad to, giełda ta pomyślnie przeszła wszelkie testy opierające się na modelowaniu zagrożeń, przeglądach kontroli ryzyka oraz gruntownej kontroli bezpieczeństwa. Wyżej wspomniane testy, które Crypto.com Exchange przeszło bez zastrzeżeń,  czynią tę giełdę jedną z najbezpieczniejszych na rynku, na której można dokonywać inwestycji bez obawy o utratę kryptowalut.

Opinie użytkowników

Według opinii użytkowników największą zaletą giełdy kryptowalut Crypto.com Exchange jest intuicyjność w obsłudze. Każdy początkujący bez problemu poradzi sobie z obsługą wszystkich funkcji i dokonywał będzie inwestycji bez żadnych trudności. Atutem omawianej giełdy jest także ilość posiadanych kryptowalut, za pomocą których dokonywać można transakcji. Jest ich ponad 50, dzięki czemu inwestować można zarówno w takich gigantów jak Bitcoin czy Ethereum, jak również w nowe waluty. Opinie na temat Crypto.com Exchange są zgodne co to faktu, iż giełda ta jako jedna z nielicznych oferuje możliwość dokonywać wszelkich transakcji bez potwierdzania swojej tożsamości za pomocą dowodu osobistego. Jest to fundamentalna cecha, która przeważnie decyduje o wyborze omawianej giełdy. Dzięki temu żaden z użytkowników nie dzieli się danymi osobistymi z obcą firmą, zachowując należyte bezpieczeństwo. Według opinii użytkowników zaletą Crypto.com Exchange pozostaje także brak opłat transakcyjnych w pierwszych 90 dniach. Dzięki temu początkujący mogą w łatwy sposób wdrożyć się i poznać podstawowe zasady giełdy, bez obciążania swojego portfela dodatkowymi kosztami. Opinie na temat Crypto.com są także zgodne co faktu, iż giełda ta w sposób przejrzysty przedstawia wszelkie informacja o wzrostach bądź spadkach cen na wykresach świecowych, z zaznaczonymi cenami otwarcia oraz zamknięcia, jak również najniższymi i najwyższymi cenami z danego okresu.

Zarówno w przypadku, gdy jesteś początkującym, jak również gdy masz już wiedzę na temat inwestowania w kryptowaluty, warto skorzystać z giełdy Crypto.com Exchange, która oferuje szereg wspomnianych zalet i gwarantuje bezpieczeństwo swoim użytkownikom.

Zarejestruj się za darmo

1 komentarz

 • Dawidas
  Posted 30 sierpnia 2021 02:44

  Giełda Crypto.com jest super, bo posiada wiele różnych funkcji pasywnego zarobku. Do tego CRO, które jest mega przyszłościowym tokenem giełdowym.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.