Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Uphold to platforma wymiany kryptowalut, która obsługuje ponad 180 krajów na całym świecie i od momentu powstania w 2015 roku przeprowadziła transakcje o wartości ponad 6 miliardów dolarów.

Z siedzibą w Nowym Jorku, Uphold zapewnia użytkownikom platformę do handlu ponad 150 kryptowalutami, tokenami użytkowymi i stablecoinami oraz walutami FIAT. Użytkownicy mogą zasilać swoje konta, wysyłać pieniądze do przyjaciół i rodziny oraz handlować bezpośrednio pomiędzy różnymi kryptowalutami i walutami krajowymi, a wszystko to za pomocą jednego ekranu.

Uphold twierdzi, że jego celem jest ułatwienie "bezproblemowej wymiany walut i transgranicznych przekazów pieniężnych dla członków na całym świecie" oraz stworzenie "przyszłości, w której ludzie i firmy na całym świecie mają dostęp do bezpiecznych, przejrzystych, uczciwych i przystępnych cenowo usług finansowych".

Czym zajmuje się Uphold?

Uphold* to internetowa platforma wymiany kryptowalut, na której można kupować, sprzedawać i handlować kryptowalutami i aktywami kryptowalutowymi. Dostęp do jej usług można uzyskać zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach z systemami iOS i Android. Uphold może pochwalić się bezpośrednim handlem między kryptowalutami oraz oddzielnymi kontami do handlu osobistego i biznesowego.

Główne cechy Uphold:

 • Dostępny na komputerach stacjonarnych i telefonach z systemami Android i iOS
 • Bezpośrednie transakcje "wszystko do wszystkiego" pomiędzy różnymi kryptowalutami
 • Duży zakres kryptowalut, walut krajowych i stablecoinów
 • Konta osobiste i firmowe
 • Zintegrowane portfele cyfrowe dla kryptowalut

Kliknij aby sprawdzić pełną ofertę kryptowalutową giełdy Uphold

Dla kogo platforma Uphold będzie dobrym wyborem?

Giełda jest odpowiednia dla inwestorów kryptowalutowych zainteresowanych handlem w bezpiecznym i regulowanym miejscu. Uphold będzie też idealny dla osób chcących inwestować nie tylko w kryptowaluty głównego nurtu, bowiem oferta platformy zawiera ponad 100 cyfrowych walut które można kupować, sprzedawać i szybko wymieniać. Ponadto jeśli szukasz superłatwego i szybkiego interfejsu wymiany kryptowalut, Uphold może być dla Ciebie fantastycznym rozwiązaniem. Kliknij tutaj aby utworzyć darmowe konto.

Obsługiwane aktywa

Waluty fiat:

PLN, EUR, GBP, USD, AED, ARS, AUD, BRL, CAD, CHF, CNY CZK, DKK, HKD, HRK, HUF, ILS, INR, JPY, KES, MXN, NOK, NZD, PHP, RON, SEK, SGD,

Kryptowaluty

Uphold obsługuje szeroką gamę kryptowalut, w tym następujące:

Aave, Adventure Gold, Algorand, Alpha Venture DAO, Avalanche, Axie Infinity, Balancer, Basic Attention Token, Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Compound, Curve Dao Token, Dash, Elrond, Enjin, Ethereum, The Graph, Chainlink, Litecoin, Polygon, Maker, OMG Network, Orchid, Ren, The Sandbox, Synthetix, SushiSwap, UMA, Uniswap, Universal Protocol Token, VCOIN, Wrapped Bitcoin, Ripple, 0x, Cardano, Cosmos, Casper, Decred, Digibyte, Dogecoin, Polkadot, EOS, Fantom, Filecoin, Flow, Hedera HashGraph, Helium, IOTA, Terra, Nano, NEO, Thorchain, Solana, Serum, Theta, TRON, VeChain, Chia, NEM, Stellar Lumens, Tezos, Zilliqa, Universal Bitcoin, Dai, TrueUSD, Universal Euro, Universal US Dollar, USD Coin, Tether, dYdx, API3, Pancake, Chromia, Moonbeam, Lisk, Audius i inne

Sprawdź wszystkie obsługiwane kryptowaluty na Uphold

Bezpieczeństwo Uphold

Uphold stosuje kilka różnych środków bezpieczeństwa, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo środków swoich klientów. Wśród nich są audyty bezpieczeństwa i testy penetracyjne przeprowadzane przez specjalistów ds. bezpieczeństwa, szyfrowanie warstwowe, a Centrum Operacji Bezpieczeństwa monitoruje systemy przez cały rok, będąc gotowym do natychmiastowego reagowania na wszelkie wykryte zagrożenia. Zapewnia również, że dostawcy przechodzą odpowiednie kontrole due diligence, ze szczególnym uwzględnieniem integracji obejmujących dane wrażliwe, a wszyscy pracownicy są sprawdzani przez akredytowanego dostawcę. Ponadto regularnie odbywają się obowiązkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i ochrony prywatności wśród pracowników. Uphold jest zarejestrowany w Financial Conduct Authority (FCA) w ramach rejestru firm kryptowalutowych.

Zalety i wady Uphold

Zalety:

 • Uphold jest regulowaną platformą min. przez FCA
 • Bogata oferta kryptowalutowa (ponad 100 cyfrowych walut i tokenów)
 • Bezpłatne konto demo
 • Dostępne portfele kryptowalutowe
 • Przejrzyste opłaty i prowizje
 • Akceptowane różne metody płatności
 • Rygorystyczne protokoły bezpieczeństwa i zgodność z przepisami

Wady:

 • Ograniczony support do kontaktu emailowego
 • Brak zaawansowanych wykresów
 • Wymagana weryfikacja tożsamości w celu uzyskania dostępu do wszystkich funkcji

Utwórz darmowe konto aby kupować kryptowaluty w wygodny sposób

Opinie o Uphold

Mając wgląd w opinie o Uphold na różnorakich portalach agregujących recenzje i opinie użytkowników można wywnioskować, że platforma jest ceniona za łatwość korzystania i intuicyjny interfejs. Ponadto można wywnioskować, że opłaty za korzystanie z platformy są całkiem fair, a ogólne wrażenia z użytkowania giełdy są pozytywne. Część użytkowników w przeszłości pozostawiało negatywne opinie o Uphold z powodu przedłużającego się okresu weryfikacji. Na szczęście problem został podobno rozwiązany i sam proces weryfikacji tożsamości odbywa się błyskawicznie.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.