Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Choć Celsius Network pojawił się dopiero w 2017 roku – zdążył on zyskać tysiące fanów na całym świecie. Jest wygodny, łatwy w obsłudze, a przede wszystkim pozwala zarobić naprawdę duże pieniądze. Nic więc dziwnego, że korzysta z niego coraz więcej ludzi. Co jeszcze warto wiedzieć o działaniu tej platformy? Jak działa Celsius Network i czy jest bezpieczny? Przeczytaj poniższą recenzję i dowiedz się, w czym tkwi fenomen aplikacji Celsius.

Celsius Network – co to?

Najkrócej mówiąc: Celsius Network to aplikacja, która zrewolucjonizowała rynek finansów, a zwłaszcza kryptowalut. Przedsiębiorstwo założone przez Alexa Mashinsky stworzyło platformę o tej samej nazwie, która stała się dla wielu szansą na wzbogacenie. Jak to możliwe? Pozwala ona bowiem zarobić na odsetkach z kryptowalut. Dzięki Celsius Network można także zaciągnąć pożyczkę z zabezpieczeniem w kryptowalucie. Brzmi jak scena z filmu Sci-Fi? Dzięki aplikacji mobilnej Celsius Network jest to całkowicie możliwe! Za jej pośrednictwem można zarabiać na odsetkach kapitałowych – i to na zasadach podobnych do tych, wedle których działają lokaty bankowe. Jedyną różnicą między nimi jest dochód. Najlepsze z dostępnych lokat bankowych dają możliwość zarobienia na nich 3%. Celsius Network pozwala natomiast na odniesienie nawet 17% zysku! Jak to działa?

Platforma Celsius Network – jak to działa?

Zasada działanie Celsius Network jest prosta – wystarczy jedynie założyć konto, a następnie zdeponować na nim swoją kryptowalutę. Co dalej? Wystarczy poczekać, a pieniądze same do Ciebie trafią! Każdego tygodnia (w poniedziałki) na konto otrzymuje się zarobione na kryptowalucie odsetki. To jednak niejedyny sposób, w jaki można zarobić pieniądze. Aplikacja oferuje bowiem kilka dróg pomnażania swoich zysków.

Zarabianie na lokatach i pożyczkach

Dzięki aplikacji Celsius Network możesz również zarabiać na pożyczaniu środków. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię kwotę pożyczki, wybierzesz kryptowalutę, która pójdzie pod zastaw. Deponując swoje środki w platformie Celsius, pożyczasz je innym, którzy ich potrzebują. Dzięki temu Twoja kryptowaluta zarabia dla Ciebie!

Token CEL

Platforma Celsius Network służy nie tylko do obrotu kryptowalutą – sama również jedną z nich stworzyła. CEL jest autorskim pomysłem marki Celsius. Stał się on również narzędziem do zarabiania dodatkowych środków. Wystarczy jedynie wybrać wypłatę w tym właśnie tokenie, a można zarobić na tym nawet o 30% więcej – w porównaniu do użytkowników kryptowalut, którzy tego nie robią. CEL ma także inne zalety. Można w nim także zaciągnąć pożyczkę, której oprocentowanie w trakcie spłacania długu, będzie niższe.

Pozostałe kryptowaluty

Cell Network umożliwia zarabianie również w innych kryptowalutach. Poza ich autorskim tokenem CEL, za pośrednictwem platformy można także obracać 36 innymi, dostępnymi na rynku kryptowalutami. Wśród nich nie mogło zabraknąć najbardziej znanych, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin oraz innych.

CelPay

Celsius Network stworzył również swój produkt płatniczy, za pomocą którego można wysyłać kryptowaluty do kontaktów w telefonie. Dzięki temu użytkownicy aplikacji mobilnej Celsius, mogą między sobą przesyłać środki – i to w zaledwie kilka sekund!

Celsius Network –  instrukcja krok po kroku

Tak jak wspominano już wcześniej – platforma jest łatwa i prosta w użytku. Do korzystania z niej potrzebny będzie jedynie telefon komórkowy z zainstalowaną mobilną aplikacją. Oparta na technologii blockchain pozwoli pomnożyć Ci swoje środki. W tym celu wystarczy jedynie:

 1. Zarejestrować się w platformie;
 2. Zdeponować środki;
 3. Otrzymać odsetki od zdeponowanych środków.

Zyski z udzielanych w kryptowalutach pożyczek, rozliczane są raz w tygodniu. Co tydzień, w poniedziałek otrzymasz swój zysk z transakcji, w których udział wzięły zdeponowane przez Ciebie środki.

Celsius Network – ile na tym można zarobić?

To, ile zarobisz za pomocą tej platformy, zależy od kilku rzeczy. Przede wszystkim od tego, jakie w danym momencie będzie oprocentowanie kryptowaluty, która Cię interesuje. To z kolei zależy od tego, jaki jest na nią popyt. Drugim z istotnych czynników jest jej podaż. Kiedy bowiem wzrośnie zainteresowanie kryptowalutą (np. Litecoin) osoby, które zaciągnęły pożyczkę za pomocą Celsius – zapłacą Ci większe odsetki, za pożyczone od Ciebie środki. Dzieje się to również w drugą stronę – kiedy popyt na kryptowalutę spada, oprocentowanie pożyczki również się zmniejszy. Oprocentowanie kryptowalut na tej platformie waha się w granicach 2,53-21,49% rocznie. Największych dochodów dostarczają depozyty składane w tzw. stablecoinach. Mowa tu o kryptowalutach takich jak m.in.: Tether, USDC, DAI itp.

Czy korzystanie z platformy Celsius Network jest bezpieczne?

Od momentu powstania platformy w 2017 roku, można śmiało stwierdzić, że grono osób odniosło dzięki niej znaczący zysk. Firma ta przetrwała wiele – w tym również bańkę z 2017 roku. Mimo iż nie miała ona jeszcze nawet roku, firma świetnie sobie poradziła z kryzysem i po dziś dzień jest w pełni wypłacalna. Wiele przedsięwzięć, które powstało w trakcie tych wydarzeń, niestety nie miało tak dużo szczęścia. Celsius Network przetrwało dzięki solidnym fundamentom, na których zostało zbudowane. Mało tego – na tym jeszcze nie koniec ekspansji tej marki! Celsius Network cały czas się rozbudowuje. Stworzona przez nich kryptowaluta w ciągu roku osiągnęła aż 6086.6% wzrost! Tym samym przyćmiła ona poczynania Bitcoina czy Ethereum. Wartość stworzonego przez firmę tokenu regularnie również wzrasta. Warto również wspomnieć, że zarząd Celsius Network podkreśla na swojej stronie, iż nie posiada ona ubezpieczenia na kryptowaluty, które zostały pożyczone. Z drugiej jednak strony, gdy środki te nie są używane – zostają one zabezpieczone na rachunkach należących m.in. do Fireblocks, PrimeTrust itp. Wtedy podlegają one ubezpieczeniu.

Podsumowanie

Należy przyznać, że twórcy Celsius Network zrobili kawał dobrej roboty. Stworzona przez nich platforma nie tylko pozwala zarabiać swoim użytkownikom – ona również zarabia na samą siebie. Aplikacja jest bardzo dobrze przemyślana oraz łatwo się po niej poruszać. Zyski osób, które jej używają, wzrastają wraz z czasem. Oznacza to, że im dłużej z niej korzystasz, tym więcej możesz zarobić.

4 Komentarze

 • Michel
  Posted 16 czerwca 2021 12:48

  Wygląda ciekawie, tym bardziej że nie trzeba “blokować” kryptowalut, a wystarczy je jedynie trzymać na portfelu. Czy użytkownicy korzystający z tego rozwiązania mogą się podzielić opiniami?
  Będę zobowiązany, Michał.

 • kofek
  Posted 24 sierpnia 2021 19:37

  Korzystam z Celsiusa od ponad 6 miesięcy. W celach dywersyfikacji mam też portfele na Nexo i CoinLoan. O każdym nie wypowiem się źle, bo z żadnym nie miałem problemów ;—)

 • jacko
  Posted 30 sierpnia 2021 02:42

  Ja korzystam już 3 miesiące i super. Z moim kryptowalut zarabiam czysty papsywny zysk! Lepiej być nie może.

 • dawid
  Posted 30 września 2021 21:21

  Ostatnio coś czytałem, ze mają problem z amerykańskimi regulatorami. Czy myślcicie, że lokowanie tu środków jest nadal bezpieczne?

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.