Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Shane Lee Lindstrom czyli Murda Beatz to popularny producent muzyczny. Współpracował w swojej karierze z takimi osobowościami jak Drake, Travis Cott oraz Nicki Minaj. Parę dni temu zamieścił na swoim twitterze wzmiankę o zakupie BTC.

O kryptowalutach robi się coraz głośniej w kręgach celebryckich

Pan Murda Beatz w środę 7 października poinformował za pomocą mediów społecznościowych wszystkich swoich obserwujących o fakcie nabycia pierwszego Bitcoina. Jest to ogromna ekspozycja kryptowalut, ponieważ @murdabeatz_ posiada na twitterze aż 283 tysięcy followersów. Reakcja społeczności była bardzo pozytywna. Shane został gorąco powitany, a w wiele osób po prostu gratulowało mu podjęcia dobrej decyzji finansowej.

Murda Beatz to nie jedyny kryptocelebryta. W ciągu ostatnich kilku lat wielu popularnych artystów oraz muzyków wprost szczyciło się popieraniem i korzystaniem z kryptowalut. Katy Perry, Gwyneth Paltrow, czy Parris Hilton to tylko niektóre z największych celebryckich nazwisk. Warto również wspomnieć o samym Soon Dogu, który to już w 2013 roku chciał wydać swój kolejny studyjny album i sprzedawać go w zamian za Bitcoiny. Będąc w środowisku raperskim nie można zapomnieć o pewnej kontrowersji związanej z Curtisem Jacksonem znanym bardziej jako 50 Cent. „Fifty” swój plan sprzedaży albumów w zamian za BTC wprowadził w życie. Zyskał na tym podobno około 700 BTC, których obecna wartość rynkowa wynosi prawie 8 milionów dolarów. Kto wie, może kolejna fala twittujących celebrytów spowoduje kolejne FOMO?

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.