Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Dzięki platformie Margex inwestorzy mogą handlować kryptowalutami takimi jak Bitcoin jako finansowymi instrumentami pochodnymi i otrzymać odpowiednią infrastrukturę. W sumie platforma współpracuje z ponad 12 giełdami. Handel może być zatem prowadzony bezpośrednio za pośrednictwem platformy transakcyjnej. Oferta Margexa jest w każdym razie specyficzna. Platforma transakcyjna oparta na Bitcoin daje inwestorom możliwość dokładnego obstawiania spadków cen za pomocą finansowych instrumentów pochodnych nawet w czasie cykli rynkowych i złych warunków na giełdzie.Wysokie zyski można osiągnąć dzięki dobrej strategii: Dźwignia 100x jest absolutnie wyjątkową zaletą. Poniżej przyjrzymy się zaletom platformy Margex, sprawdzimy jej użyteczność i na podstawie naszych doświadczeń ocenimy jej powagę i przydatność.

Prezentacja platformy Margex

Platforma inwestycyjna Margex oferuje najnowocześniejszą infrastrukturę umożliwiającą handel walutami cyfrowymi. Celem firmy Margex jest zaoferowanie bezpiecznej, a zarazem intuicyjnej platformy do handlu pochodnymi instrumentami finansowymi. Niemniej jednak inwestorzy powinni mieć nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o wykorzystanie efektu dźwigni. Nowoczesna platforma powinna oczywiście posiadać standardy bezpieczeństwa, które sprawiają, że handel jest poważny i bezpieczny oraz chroni przed oszustwami internetowymi.

Normy bezpieczeństwa

Platforma Margex ma wysokie standardy bezpieczeństwa. Jako platforma transakcyjna, dostawca nie musi należeć do organu nadzoru finansowego i nie podlega regulacji. Dlatego tym ważniejsze jest przestrzeganie standardów bezpieczeństwa w Internecie w celu ochrony przed oszustwami. Dla firmy Margex bezpieczeństwo inwestorów ma najwyższy priorytet. Z tego powodu dostawca opiera się na kilku standardach bezpieczeństwa, które tworzą ogólne ramy bezpieczeństwa.

W platformie zastosowano następujące standardy bezpieczeństwa:

 • Dwuskładnikowe uwierzytelnianie: podwójne standardy bezpieczeństwa w celu ochrony rachunku transakcyjnego przed atakami hakerów
 • Szyfrowanie SSL: osoby trzecie nie mają dostępu do danych użytkownika.
 • Potwierdzenie pocztą elektroniczną: W celu ochrony przed oszustwami inwestycyjnymi wszystkie rozpoczęte wypłaty muszą być potwierdzane pocztą elektroniczną.
 • Szyfrowanie: Dane konta są szyfrowane
 • Przechowywanie w zimnym portfelu: aktywa są przechowywane w zimnym portfelu (odłączonym od internetu).

Ponadto Margex oferuje szereg standardów wdrożonych w ramach platformy transakcyjnej, które zapewniają realizację zleceń po najlepszej możliwej cenie, chronią platformę przed atakami hakerów i minimalizują manipulacje. Standardy są wdrażane i monitorowane z jednej strony przez zespół serwisowy, a z drugiej - przy użyciu sztucznej inteligencji.

Przechowywanie w portfelach

W przypadku handlu kryptowalutami zawsze ważne jest przechowywanie monet w portfelu. Tam są one chronione i tylko sam inwestor ma dostęp do monet. Platforma transakcyjna Margex oferuje zintegrowany z nią portfel. W tym portfelu można przechowywać monety będące przedmiotem handlu lub zdeponowane. W celu zwiększenia ochrony własnych monet, każda zdeponowana moneta otrzymuje własny adres depozytowy w serwisie Margex. Nie ma znaczenia, czy moneta należy do tego samego łańcucha bloków. Dlatego tym ważniejsze jest, aby zawsze wpłacać monety na właściwy blockchain, w przeciwnym razie zostaną one utracone! Podczas transakcji z monetami należy zachować szczególną ostrożność.

Wpłaty i wypłaty można również śledzić w portfelu w historii transakcji. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z działem obsługi klienta czynnym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Oferowane aktywa

Dostawca Margex wyspecjalizował się w niewielkiej liczbie aktywów. W sumie za pośrednictwem Margex można handlować następującymi kryptowalutami:

 • BTC
 • ETH
 • LTC
 • XRP
 • EOS
 • YFI

Istnieje możliwość handlowania aktywami jako pozycją krótką, która jest lewarowana. Łącznie można wykorzystać dźwignię 100x. W tym momencie należy ostrzec przed stosowaniem zbyt dużej dźwigni. Im wyższy poziom dźwigni, tym większe ryzyko i spekulacyjne podejście do transakcji. Każdy inwestor jest odpowiedzialny za własne ryzyko i może dowolnie wybierać dźwignię finansową. Jednak fakt, że istnieje możliwość korzystania z tak wysokiej dźwigni finansowej, stanowi unikalną zaletę platformy. Tylko kilka z nich oferuje tak wysoką dźwignię finansową. Minimalna dźwignia finansowa wynosi 5x.

Co to konkretnie oznacza? Na początku transakcji potrzebny jest tylko niewielki kapitał własny na pokrycie należnej marży. Na przykład, jeśli dźwignia wynosi 20x, a na transakcję postawiono 2000 dolarów, na pokrycie depozytu zabezpieczającego należy przeznaczyć jedynie 200 dolarów z własnych środków. Przy okazji, Margex pozwala na elastyczne kształtowanie depozytu zabezpieczającego, który można zmieniać nawet w przypadku otwartych transakcji. Daje to większe możliwości.

Jeśli u tego brokera mają być handlowane pary płynnych kryptowalut, dostępne są następujące opcje:

 • BTC/USD
 • ETH/USD
 • LTC/USD
 • XRP/USD
 • EOS/USD
 • YFI/USD

Struktury opłat

Struktury opłat stosowane przez Margex są przejrzyste i zawsze ujawniane. Inwestorzy mogą więc zawsze sprawdzić w czasie rzeczywistym, jakie opłaty poniosą za transakcje. Margex pobiera w sumie dwa rodzaje opłat: Opłaty za finansowanie i opłaty transakcyjne.

Opłata za finansowanie oznacza oprocentowanie, które jest pobierane za lewarowanie aktywów. W zależności od suplementu do zlecenia i rodzaju zlecenia opłaty za finansowanie lub refinansowanie ulegają zmianie. Poniższa lista zawiera obowiązujące opłaty. Można je również przeglądać na własnym rachunku brokerskim. Ponadto wszystkie opłaty, z których zrezygnowano, można przełożyć na własny wskaźnik ROI (Return-On-Investment). Wartość ta jest obliczana automatycznie i wyświetlana dla wszystkich transakcji.

PARA:OPŁATA MAKLERSKA:OPŁATA ZA NABÓR:FINANSOWANIE/DŁUGOŚĆ:
BTC/USD0.019%0.060%0.12%
ETH/USD0.019%0.060%0.12%
EOS/USD0.019%0.060%0.13%
LTC/USD0.019%0.060%0.08%
XRP/USD0.019%0.060%0.08%
YFI/USD0.019%0.060%0.17%

Uwaga:

Opłaty są naliczane lub obliczane co osiem godzin. Opłata maklerska nie ma zastosowania, jeżeli do arkusza zleceń dodawana jest płynność, która nie może być zrealizowana bezpośrednio. Opłata za przyjęcie zlecenia jest dokładnie odwrotna: w tym przypadku płynność jest usuwana z arkusza zleceń. Są one pobierane w przypadku finansowania z dnia na dzień.

Krótki wniosek: Uczciwe warunki handlowe w Margex

Warunki handlowe w Margex można ogólnie uznać za uczciwe i konkurencyjne. Dostawca nie pobiera żadnych ukrytych prowizji podczas zawierania transakcji. Koszty są przejrzyste i ujawniane w odniesieniu do wszystkich aktywów. Ponadto dźwignia finansowa może być dowolnie wybrana, a depozyt zabezpieczający może być nadal korygowany w otwartych transakcjach. Zapewnia to elastyczność niezbędną do tego, aby zawsze mieć możliwość różnicowania własnego zarządzania ryzykiem.

Pozytywne są również standardy bezpieczeństwa stosowane przez firmę Margex.

Dzięki MP Shield dostawca oferuje wysoki poziom ochrony przed hakerami, oszustwami oraz niewłaściwym wykorzystaniem własnych danych i środków finansowych. Inwestorzy powinni zdecydowanie aktywować uwierzytelnianie dwuskładnikowe na koncie i polegać na jego ochronie. Jest to oczywiście nieodpłatne.

Wśród aktywów, którymi można handlować w serwisie Margex i przechowywać we własnym portfelu, znajdują się najbardziej ekscytujące kryptowaluty, ale jest to tylko niewielka część. Dla wyspecjalizowanych inwestorów inwestycja za pośrednictwem Margex może być opłacalna.

Test platformy Margex: interfejs, rejestracja i aktywne transakcje

Platforma transakcyjna Margex zapewnia infrastrukturę do handlu dostępnymi finansowymi instrumentami pochodnymi. Za pośrednictwem platformy transakcyjnej można realizować zarówno długie, jak i krótkie pozycje z uwzględnieniem dźwigni finansowej. Struktura platformy transakcyjnej jest intuicyjna. Tablica rozdzielcza zawiera następujące moduły:

 • Przegląd lokat
 • Kupno i sprzedaż opcji
 • Narzędzia do sporządzania wykresów
 • Książka zamówień
 • Przegląd zamówień

W przeglądzie konta papierów wartościowych można wyświetlić własne saldo kredytowe dla każdej kryptowaluty. Żądaną walutę cyfrową można zmienić za pomocą przycisku "Przełącz". Opcje zakupu znajdują się bezpośrednio poniżej. Podczas przeprowadzania transakcji można szybko i łatwo zmienić pożądaną dźwignię z 5x na 100x w skali za pomocą dźwigni. Wielkość zamówienia i specyfikacje można również zobaczyć tutaj.

Po prawej stronie modułu znajduje się narzędzie do tworzenia wykresów. W tym miejscu można przeglądać i analizować różne pary walutowe. Do wyboru są między innymi popularne wskaźniki, takie jak wstęgi Bollingera, współczynnik korelacji, odmiany średniej ruchomej, punkty pivota, Williams %R i współczynniki zmienności. Dostępne są także różne narzędzia do rysowania, na przykład do ilustrowania strategii głowa-ramię-głowa. Wykres może być również wyświetlany w różnych formach: Wykresy słupkowe, świecowe, Heikin Ashi, liniowe, wolumenu i linii bazowej. Fajną funkcją są emojis, które można wstawiać do wykresów. W ten sposób analizy mogą być przedstawione w sposób obrazowy i nie wydają się tak techniczne.

Tuż pod wykresem znajdują się przeglądy otwartych pozycji, aktywnych pozycji, historii pozycji i zleceń. Na koniec, po prawej stronie wykresu, następuje realizacja zlecenia. Moduły są elastyczne i mogą być różnej wielkości. Ma to sens zwłaszcza w przypadku wykresów, aby można było rysować jeszcze dokładniej.

Rejestracja w Margex: przewodnik krok po kroku

Jeśli inwestorzy chcą zarejestrować się w Margex, mogą to zrobić w kilku krokach:

 • Wypełnij formularz rejestracyjny
 • Ustaw hasło
 • Wpłata pieniędzy
 • Rozpocznij handel

Przede wszystkim należy się zarejestrować. Jest to znacznie szybsze niż w przypadku innych dostawców. Dlaczego? Nie trzeba podawać żadnych danych osobowych. W pierwszym kroku wystarczy zatem podać hasło i adres e-mail, aby bezpłatnie założyć konto.

W kolejnym kroku otrzymasz wiadomość e-mail, w której krótko potwierdzisz swoją rejestrację. Wtedy można już dokonać pierwszej wpłaty. Minimalna kwota pierwszej wpłaty wynosi 10 USD. Wpłata depozytu za pomocą karty VISA lub Master Card jest konieczna, ale nie jest zalecana. Aby móc handlować anonimowo, wszystkie transakcje należy przeprowadzać za pomocą walut cyfrowych. Dostępne są następujące opcje:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • USDT
 • USDC
 • DAI
 • Link
 • USD
 • wBTC

Jeśli nadal wolisz wpłatę bankową, zostanie ona dokonana za pośrednictwem giełdy kryptowalutowej Changelly. Nastąpiłoby przekierowanie. Jeśli wybrano transakcję portfel-portfel, do dokonania wpłaty można użyć kodu lub kodu QR. Wypłaty również powinny być dokonywane według podobnych zasad. Są one przetwarzane bezpośrednio przez zespół serwisowy. Za wypłatę środków pobierana jest opłata transakcyjna w wysokości 1 dolara amerykańskiego.

Mała wskazówka!

Przed pierwszą rejestracją zalecane jest obejrzenie wersji demonstracyjnej platformy. Dzięki temu inwestorzy mogą sprawdzić, czy dana platforma odpowiada ich własnym nawykom handlowym. Program Margex nie oferuje bezpośredniej wersji demonstracyjnej. Platformę można jednak wypróbować bez ryzyka w wersji demonstracyjnej na żywo na stronie internetowej bez konieczności rejestracji.

Zainicjuj zakup w Margex

Po założeniu konta handlowego można zacząć handlować! W serwisie Margex transakcje można wygodnie realizować za pośrednictwem ekranu zleceń. Inwestorzy mogą wybierać spośród następujących typów zleceń:

 • Zlecenie rynkowe
 • Zlecenie z limitem
 • Zlecenie Stop Market

Ponadto zlecenia można wyposażyć w stop loss i take profit. To rozszerza możliwości zarządzania ryzykiem. Wszystkie ustawienia można wprowadzać bezpośrednio w module realizacji zleceń. Narzędzie do składania zamówień zawiera następujące warianty ustawień:

 • Bilans
 • Saldo dostępne
 • Rodzaje zamówień
 • Wielkość zamówienia w USD
 • Wielkość zamówienia w BTC
 • Dźwignia
 • Kupno/Sprzedaż
 • Koszty marży
 • Finansowanie

Po dokonaniu wszystkich wymaganych wpisów można dokonać zakupu.

Elastyczna regulacja dźwigni

Specjalną cechą programu Margex jest możliwość zmiany dźwigni finansowej po zrealizowaniu transakcji. Można ją zarówno zwiększyć, jak i zmniejszyć. Taka możliwość dywersyfikacji ryzyka jest bardzo ważna, aby móc wykorzystać nowe spostrzeżenia rynkowe, jeszcze lepiej wykorzystać potencjalne zyski lub ograniczyć straty. Jeśli dźwignia jest ustawiona na wyższym poziomie, opłata za transakcję jest oczywiście również wyższa. Należy to wziąć pod uwagę przy rozpatrywaniu transakcji.

Regulacja dźwigni jest bardzo prosta: w menu "Otwórz zlecenia" można regulować dźwignię za pomocą wyskakującego menu. Nowa dźwignia jest następnie potwierdzana, a marża automatycznie dostosowuje się do tej zmiany.

Spieniężaj zyski i zamykaj pozycje

Jeśli zyski są wystarczające, a straty zbyt wysokie, można zamknąć pozycję. Można to zrobić za pomocą przycisku "Zamknij" na ekranie otwartych pozycji. Użytkownik musi wtedy wybrać pomiędzy zleceniem z limitem ceny a zleceniem rynkowym na sprzedaż.

Obsługa klienta i wsparcie

Zawsze może się zdarzyć, że podczas korzystania z platformy, zawierania transakcji lub otwierania zlecenia pojawią się pytania. Serwis pomocy Margex jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, za pośrednictwem Czatu na żywo, aby pomóc w rozwiązywaniu pytań i problemów. Pomoc techniczna jest jednak dostępna tylko w języku angielskim. Tłumacze mogą pomóc osobom, które nie władają biegle językiem angielskim.

Ponadto dostawca udostępnia na swojej stronie internetowej portal pomocy w języku niemieckim. Odpowiada on na najważniejsze pytania i zawiera szczegółowe instrukcje, które prowadzą użytkownika przez platformę i jej możliwości.

Wniosek: Margex to najlepsza platforma do handlu pochodnymi instrumentami finansowymi

Ogólnie rzecz biorąc, platformę transakcyjną Margex można sklasyfikować jako godną zaufania, bezpieczną i innowacyjną. Standardy bezpieczeństwa są wysokie. Bezpieczeństwo danych jest zagwarantowane w 100%, ponieważ oprócz adresu e-mail i hasła nie trzeba wprowadzać niczego, co można by zidentyfikować jako dane osobowe. Chroni to przed przestępczością w sieci. Jednocześnie Margex oferuje transakcje między różnymi walutami cyfrowymi oraz handel na wybranych parach walutowych. Korzystanie z platformy jest intuicyjne i proste. W platformie zintegrowane są wszystkie niezbędne narzędzia podstawowe, narzędzia kreślarskie, wskaźniki i funkcje zarządzania ryzykiem. Dźwignia finansowa jest bardzo wysoka, a opłaty są uczciwe.

Niemniej jednak platforma ta jest odpowiednia tylko dla bardzo specyficznej grupy docelowej traderów. Mogą one jednak dobrze wykorzystać potencjał rynku za pośrednictwem dostawcy i wykorzystać infrastrukturę do prowadzenia działalności handlowej.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi:

Czy wygrane mogę wypłacić również za pomocą kryptowalut?

Tak, zarówno wpłaty, jak i wypłaty mogą być dokonywane za pomocą kryptowalut. Oznacza to, że zysk może zostać rozliczony na przykład w kryptowalucie Ethereum. Za każdą wypłatę pobierana jest opłata transakcyjna w wysokości 1 USD.

Czy mogę zapłacić depozyt zabezpieczający w kryptowalutach?

Tak, w serwisie Marge można również wpłacać kryptowaluty jako zabezpieczenie. Ogólnie rzecz biorąc, w grze Margex nie są wymagane prawdziwe pieniądze. Cała platforma opiera się na transakcjach przeprowadzanych za pomocą walut cyfrowych.

Jak dokonać wpłaty za pośrednictwem Changelly?

Jeśli pieniądze nie mają być przekazywane z portfela do portfela, płatności VISA i MasterCard mogą być dokonywane za pośrednictwem Changelly. Tę metodę płatności określa się w serwisie Margex, po czym następuje przekierowanie do Changelly - porównywalne z przekierowaniem do PayPal. Rejestracja w serwisie Changelly nie jest jednak konieczna do dokonania płatności.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.