Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

PayPal podobno zrobi kolejny krok w swoich przedsięwzięciach kryptowalutowych i rozwinie "super portfel" dla swoich amerykańskich użytkowników. Firma uruchomi ulepszoną wersję w nadchodzących miesiącach.

Nowe krypto możliwości dla klientów PayPal

Dyrektor generalny firmy - Dan Schulman - ujawnił podczas rozmowy o zarobkach PayPal w II kwartale 2021 roku, że firma wzmocni swoje usługi w zakresie aktywów cyfrowych. Aplikacja nazwana "super app wallet", zapewni "dodatkowe możliwości kryptowalutowe", wczesny dostęp do środków depozytu bezpośredniego i wysoko dochodowe oszczędności.

Schulman zapewnił, że aplikacja jest już "kompletna pod względem kodu". Amerykańska korporacja planuje wprowadzić na rynek "supper app wallet" w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Na początku usługa będzie dostępna tylko dla amerykańskich użytkowników.

Schulman powiedział również, że każde konto będzie "unikalne, napędzane przez zaawansowane możliwości Al i uczenia maszynowego".

Niedawno PayPal podniósł limit zakupów cyfrowych aktywów. W rezultacie zarejestrowani klienci są teraz w stanie kupić do 100 000 USD w kryptowalutach tygodniowo, bez żadnych dalszych miesięcznych lub rocznych limitów:

W ramach naszych starań, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom naszych klientów, mamy przyjemność ogłosić, że niedawno podnieśliśmy limity zakupu kryptowalut dla uprawnionych klientów PayPal w USA do 100 000 USD tygodniowo bez rocznego limitu zakupu.

Krypto poprawia wyniki PayPala

Przychody PayPal w I kwartale 2021 przekroczyły oczekiwania na poziomie ponad 6 miliardów dolarów. Co ciekawe, dyrektor generalny Dan Schulman powiedział, że główną siłą napędową imponujących wyników były kryptowaluty:

Mamy ogromną ilość naprawdę świetnych wyników, które taktycznie dzieją się z naszymi wysiłkami związanymi z kryptowalutami.

Już wtedy dyrektor wykonawczy dodał, że użytkownicy platformy do handlu kryptowalutami wykazują ogromne zainteresowanie aktywami cyfrowymi. Co najmniej połowa z nich codziennie otwiera swoje konta PayPal.

Dodatkowo, firma dodała wsparcie dla cyfrowych aktywów dla jednego z podmiotów, które obsługuje - Venmo. Z pomocą PayPal, firma świadcząca usługi płatności mobilnych umożliwiła swoim ponad 70 milionom użytkowników kupno, sprzedaż i posiadanie kilku wirtualnych aktywów, takich jak Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) i Litecoin (LTC).

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.