Skip to content Skip to sidebar Skip to footer # #Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Porażka Hiszpanii na Mistrzostwach Świata w Katarze załamała token kibica tej drużyny. SNFT w jednej chwili spadł z powyżej 0,09$ do 0,03$.

6 grudnia Katar był gospodarzem meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2022 roku pomiędzy Hiszpanią a Marokiem. Zespół Luisa Enrique przegrał w rzutach karnych wynikiem 0-3.

Według CoinGecko, SNFT stracił 48,1% w ciągu ostatnich 24 godzin. W chwili pisania tego tekstu, fan token utrzymuje się powyżej granicy 0,048$.

To nie pierwszy przypadek, kiedy fan token negatywnie zareagował na mecz mundialu. Moneta Argentyny (ARG) była notowana powyżej 9 dolarów 18 listopada i załamała się o ponad 30% po przegranej z Arabią Saudyjską w dniu 22 listopada.

Wygrana Argentyńczyków z Australią 3 grudnia nie przywróciła ARG zauważalnych zysków. W chwili pisania tego tekstu, token utrzymuje się na poziomie nieco ponad 2,6$.

Podobnie zachował się token reprezentacji Portugalii (POR). Drużyna pokonała Szwajcarię 6-1 6 grudnia, ale POR spadł o 8,1% w ciągu ostatnich 24 godzin. W skali tygodnia spadek wyniósł 31,5%, jak podaje CoinGecko.

Chiliz, który prowadzi Socios.com, współpracuje z dziesiątkami znanych klubów z różnych dyscyplin sportowych, które wydają cyfrowe aktywa dla swoich fanów. Oficjalną twarzą i ambasadorem platformy jest światowej sławy argentyński piłkarz Lionel Messi.

Przypomnijmy, że w marcu operator platformy Socios uruchomił sieć testową Chiliz Chain 2.0.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.