Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

W żartobliwym wideo, aby zakończyć rok 2021, dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao, lub "CZ", odpowiedział na serię tweetów od społeczności Binance.

Najważniejszym przesłaniem chińsko-kanadyjskiego dyrektora biznesowego było to, że scentralizowane giełdy, takie jak Binance, pozostaną istotne w 2022 roku i później.

Odpowiadając na tweet o ciemnej stronie scentralizowanych finansów oraz przyszłości zdecentralizowanych finansów, CZ powiedział:

Dziś nadal potrzebujemy scentralizowanych systemów do integracji z tradycyjnym przemysłem finansowym, abyśmy mogli wprowadzać i wyprowadzać pieniądze z kryptowalut.

Zastrzegł jednak, że rynek kryptowalut to wciąż rodząca się branża, podatna na "hakerów, schematy Ponziego i oszustów".

Zapaleni czytelnicy pamiętają jeden z legendarnych rug pulli z 2021 r., token Squid Game (SQUID), który osiągnął zysk 45 000%, zanim został zdumpowany. Na początku listopada, Binance rozpoczął dochodzenie w sprawie tokena, aby wyśledzić fundusze związane z epickim pump-and-dump.

Gdy zapytano o faworyzowanie niektórych projektów blockchain, a nawet monet, które według jednego z użytkowników Twittera są "całkowicie fałszywe", CZ powiedział:

Binance wymienia około sześć lub siedemset monet z prawdopodobnie 6 milionów monet. Więc tylko jedna na 10 000 monet, które kiedykolwiek zostały stworzone, trafia na listę Binance. To jest około 0,01%. Jest to bardzo mała liczba.

Podczas gdy wybór monet jest kwestią sporną, w 2021 r. szerzyło się ściślejsze zarządzanie scentralizowanymi giełdami (CEX). Dla przykładu, Binance Turcja została niedawno ukarana grzywną w wysokości 8 milionów lirów za nieprzestrzeganie przepisów dotyczących prania brudnych pieniędzy.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.