Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Ryan Wyatt, który do dzisiaj pełnił funkcję globalnego dyrektora zarządzającego w YouTube Gaming, ogłosił swoją rezygnację w ramach ruchu, który zabierze go głębiej w głębiny metaverse i sfery kryptowalut.

W emocjonalnym pożegnaniu udostępnionym za pośrednictwem Twittera, Wyatt wyraził swoje zadowolenie i wdzięczność dla zespołu YouTube, któremu powtórzył swoje najgłębsze podziękowania i uznanie za dobre czasy. Wyatt opuszcza YouTube, aby skupić się na budowaniu ekosystemu Polygon.

Ryan Wyatt przyjął stanowisko CEO Polygon Studios, przedsięwzięcia zajmującego się tworzeniem rozwiązań programistycznych w Polygon.

Z Youtube do Polygon

Dołączenie Wyatta do zespołu Polygon Studios ma charakter strategiczny. Pod kierownictwem Wyatta, Youtube gaming odnotował 3x wzrost liczby odwiedzających w latach 2018-2020, przekształcając usługę streamingu gier Youtube w produktywną gałąź biznesu zdolną do konkurowania z innymi rosnącymi sieciami społecznościowymi, takimi jak Tiktok czy nawet Facebook Gaming. Twitch od Amazona nadal utrzymuje tron jako najpopularniejsza platforma do streamingu gier na rynku.

Wyatt został również uznany za jednego z najlepszych młodych projektantów, kierowników i graczy na świecie na liście Forbes 30 Under 30. Kilka lat później został również wymieniony na liście 40 under 40 i otrzymał inne ważne wyróżnienia w branży gier wideo.

Wyatt od jakiegoś czasu pasjonuje się technologią blockchain. Już w 2021 roku twierdził, że branża gier zmieni się radykalnie dzięki NFT i innym zdecentralizowanym technologiom.

Będę bardzo tęsknił za YouTube, ale nadszedł czas, abym realizował inne przedsięwzięcia w życiu i tam, gdzie zabierają mnie moje pasje. Jestem zafascynowany rozwojem aplikacji blockchain i jestem bardzo podekscytowany wejściem w przestrzeń web3 …

W mojej roli w Polygon Studios, będę koncentrować się na rozwoju ekosystemu deweloperów poprzez inwestycje, marketing i wsparcie deweloperów oraz wypełnianie luki między Web2 i Web3.

Obietnica Polygon, aby uczynić świat kryptowalut lepszym miejscem

Polygon to rozwiązanie do skalowania na Ethereum, które obiecuje zaoferować infrastrukturę zdolną do obsługi większych, szybszych i tańszych transakcji. Jest to sidechain lub rodzaj wtórnego blockchaina, który działa obok Ethereum, ale utrzymuje połączenie z Ethereum poprzez dwukierunkowy peg, w którym użytkownicy blokują określoną ilość ETH na głównej sieci Ethereum, aby użyć podobnej ilości na sidechainie.

Od momentu powstania, Polygon zyskał ważnych sojuszników, od Uniswap po przyjazną kryptowalutom przeglądarkę Opera. Jego wzrost był wykładniczy w 2020 roku i chociaż jego token MATIC doświadczył niedźwiedziej korekty z 2022 roku, nie powstrzymało to deweloperów od ogłaszania ulepszeń i aktualizacji.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.