Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Franczyzobiorca wielu lokalizacji Domino's Pizza w Holandii ogłosił dzisiaj, że jego pracownicy będą mieli wybór, aby otrzymywać wynagrodzenie w Bitcoinie lub EUR.

Według Immensus Holding, franczyzobiorcy stojącego za 16 lokalizacjami Domino's Pizza w Holandii, jego pracownicy będą mogli wybrać między wypłatą w euro lub BTC. Taka możliwość będzie obowiązywała dla wszystkich wynagrodzeń powyżej płacy minimalnej w kraju. płatności dla każdego z ponad 1000 pracowników firmy, którzy zdecydują się wziąć udział będzie obsługiwać holdenderska krypto firma BTC Direct.

Jesteśmy nowoczesną firmą i pracujemy z wieloma młodymi pracownikami. Słyszymy, jak mówią o Bitcoin i chcemy zaoferować możliwość posiadania kryptowaluty.

- powiedział współwłaściciel Immensus Jonathan Gurevich.

Holenderskie prawo wymaga, aby firmy płaciły minimalne wynagrodzenie dla pracowników w euro. Minimalna miesięczna pensja zależy od wieku i przepracowanych godzin. Jednak ogólnie rzecz biorąc pracownicy w wieku 15-18 lat mogliby oczekiwać, że zarobią więcej pracując dłużej niż wymaga tego lokalne prawo.

11. rocznica Dnia Pizzy

Ogłoszenie Immensus zbiega się z 11. rocznicą pierwszej pomyślnie udokumentowanej komercyjnej transakcji kryptowaluty za dwie pizze Papa John's. Wydarzenie to jest obecnie znane jako Bitcoin Pizza Day. Ma jednak miejsce również w tym samym tygodniu, w którym cena Bitcoina i wielu kryptowalut doświadczyła dwucyfrowych spadków, z BTC nurkującym prawie poniżej 30 000 USD.

Miesięczna pensja w Bitcoinie może być porównana do uśredniania kosztów dolara w Bitcoinie. Tak więc wszystkie korzyści są takie same, nie trzeba czasu na rynku, a w dłuższej perspektywie anulujesz krótko- i średnioterminową zmienność. To faktycznie przynosi korzyści pracownikowi, automatycznie oszczędzają wartość w stale rosnących aktywach.

- powiedział Jerrymie Marcus z BTC Direct.

W 2010 roku zakup tych pizz przez Laszlo Hanyecza kosztował go 10 000 BTC - wartych teraz setki milionów dolarów. Jednak nawet niektóre byki Bitcoina i miłośnicy pizzy wydają się być niezbyt przekonani do wydawania BTC jako środka wymiany.

 

1 komentarz

  • boSS_CSGO
    Posted 6 września 2021 19:07

    BTC i Pizza nigdy nie kończy się dobrze HAHA

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.