Skip to content Skip to sidebar Skip to footer # #Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance
Bitcoin (BTC) jest ponownie w centrum uwagi traderów, którzy zastanawiają się, czy cena może powrócić do 19 000 USD lub nawet wyżej. W ciągu ostatnich 24 godzin cena Bitcoin wzrosła z 16 400 USD do ponad 17 500 USD. Traderzy są zgodni co do tego, że Bitcoin może osiągnąć 19 000 USD w najbliższym czasie. "Patrząc na wykres, jestem przekonany, że osiągniemy 19 000 USD w nadchodzących dniach", powiedział trader pseudonimem "CryptoWhale" w wywiadzie dla Cointelegraph. Inny trader, Crypto Michaël, twierdzi, że przy odrobinie szczęścia, Bitcoin może osiągnąć 19 000 USD w najbliższych dniach. "Kluczem do tego jest utrzymanie obecnych poziomów wykresu i utrzymanie dolnej granicy wokół 16 000 USD. Jeśli to się uda, mamy szansę na 19 000 USD", powiedział.
"Nie zapominajmy, że w lutym mamy wyższy wskaźnik inflacji CPI. Ceny wszystkich aktywów mogą wzrosnąć, a Bitcoin może być jednym z nich" - powiedział Crypto Michaël.
Traderzy ostrzegają również przed gorącym lutym, jeśli chodzi o inflację. Wskaźnik inflacji - indeks cen konsumpcyjnych (CPI) - wzrośnie w lutym z powodu wyższych cen energii w USA. "Nie zapominajmy, że w lutym mamy wyższy wskaźnik inflacji CPI. Ceny wszystkich aktywów mogą wzrosnąć, a Bitcoin może być jednym z nich", powiedział Crypto Michaël. Analityk techniczny Su Zhu również ostrzegł przed zbyt wysokim wykorzystaniem w lutym. "W lutym możemy mieć do czynienia z poważnymi problemami z wykorzystaniem, jeśli nie będziemy ostrożni", powiedział. Zhu zaznaczył również, że wzrost cen Bitcoin może wywołać efekt domina wśród innych aktywów. "Jeśli Bitcoin wzrośnie, możemy zobaczyć, jak rynki akcji i surowców będą się do niego dostosowywać", powiedział. Podsumowując, traderzy są zgodni co do tego, że Bitcoin może osiągnąć 19 000 USD w najbliższym czasie, ale ostrzegają przed zbyt wysokim wykorzystaniem w lutym z powodu wyższego wskaźnika inflacji CPI.

Czy Bitcoin zawojuje 19K? Traderzy ostrzegają przed gorącym lutym

Bitcoin (BTC) jest ponownie w centrum uwagi traderów, którzy zastanawiają się, czy cena może powrócić do poziomu 19 000 USD lub wyższego. W ciągu ostatnich 24 godzin cena Bitcoin wzrosła z 16 400 USD do ponad 17 500 USD. Traderzy są zgodni co do tego, że Bitcoin może osiągnąć 19 000 USD w nadchodzących dniach. "Patrząc na wykres, jestem przekonany, że osiągniemy 19 000 USD w nadchodzących dniach", powiedział trader pseudonimem "CryptoWhale" w wywiadzie dla Cointelegraph. Inny trader, Crypto Michaël, twierdzi, że przy odrobinie szczęścia, Bitcoin może osiągnąć 19 000 USD w najbliższych dniach.
"Kluczem do tego jest utrzymanie obecnych poziomów wykresu i utrzymanie dolnej granicy wokół 16 000 USD. Jeśli to się uda, mamy szansę na 19 000 USD" - powiedział Crypto Michaël.
Oprócz tego, traderzy ostrzegają przed gorącym lutym, jeśli chodzi o inflację. Wskaźnik inflacji - indeks cen konsumpcyjnych (CPI) - wzrośnie w lutym z powodu wyższych cen energii w USA.
"Nie zapominajmy, że w lutym mamy wyższy wskaźnik inflacji CPI. Ceny wszystkich aktywów mogą wzrosnąć, a Bitcoin może być jednym z nich" - powiedział Crypto Michaël.
Analityk techniczny Su Zhu również ostrzegł przed zbyt wysokim wykorzystaniem w lutym. "W lutym możemy mieć do czynienia z poważnymi problemami z wykorzystaniem, jeśli nie będziemy ostrożni", powiedział. Zhu zaznaczył również, że wzrost cen Bitcoin (spowodowany masowym zakupem Bitcoina) może wywołać efekt domina wśród innych aktywów.
"Jeśli Bitcoin wzrośnie, możemy zobaczyć, jak rynki akcji i surowców będą się do niego dostosowywać" - powiedział.
Podsumowując, traderzy są zgodni co do tego, że Bitcoin może osiągnąć 19 000 USD w najbliższym czasie, ale ostrzegają przed zbyt wysokim wykorzystaniem w lutym z powodu wyższego wskaźnika inflacji CPI.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.