Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Blockchain.com, wiodący dostawca usług kryptowalutowych, ogłosił we wtorek, że nabył SeSocio, argentyńską firmę zajmującą się kryptowalutami. Według komunikatu prasowego, przejęcie jest częścią ekspansji Blockchain.com w regionie Ameryki Łacińskiej.

Dzięki przejęciu, dostawca usług kryptowalutowych ma nadzieję na budowę nowych biur w całym regionie i zatrudnianie lokalnych pracowników. Ponadto, Blockchain.com włączy pracowników SeSocio do swojej globalnej kadry, zwiększając ją do 400 osób. W chwili obecnej SeSocio zatrudnia około 100 pracowników. Peter Smith, dyrektor generalny Blockchain.com skomentował:

Ameryka Łacińska prezentuje jedną z największych możliwości wzrostu w kryptowalutach w nadchodzącej dekadzie. Miliony widziały już inflację w najgorszym wydaniu, nowe waluty wyłaniające się z powietrza i doświadczyły niestabilności politycznej - tworząc sprzyjające środowisko dla kryptowalut. Wraz z zespołem SeSocio, chcemy zapewnić każdemu obywatelowi Ameryki Łacińskiej dostęp do globalnej platformy kryptowalutowej.

Sytuacje skomentował również Guido Quaranta, współzałożyciel i dyrektor generalny SeSocio:

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, co udało nam się zbudować na rynku Ameryki Łacińskiej i ze wzrostu, jaki do tej pory odnotowaliśmy jako firma. Jestem przekonany, że SeSocio będzie dobrze prosperować w tym kolejnym rozdziale naszej podróży. Razem z Blockchain.com będziemy pionierami nowej ery zwiększonej dostępności kryptowalut w Ameryce Łacińskiej i poza nią.

Ekspansja do Georgii

Na początku tego miesiąca, Blockchain.com ogłosił oficjalne uruchomienie usług handlu kryptowalutami w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych. Ponad dziesięć milionów mieszkańców Georgii może uzyskać dostęp do usług firmy

W ubiegłym roku dostawca usług kryptowalutowych uruchomił swoje usługi na Florydzie, Alasce, Delaware, Illinois, Oregonie, New Hampshire i Nowym Meksyku, przy czym Blockchain.com może działać w 30 stanach po uzyskaniu zgód licencyjnych. Firma ma duże oczekiwania co do przyjęcia jej usług przez Georgię, biorąc pod uwagę, że liczba rejestracji użytkowników wzrosła w tym stanie o ponad 500%.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.