Skip to content Skip to sidebar Skip to footer # #Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Fast-foodowy gigant Burger King nawiązał współpracę z Robinhood, aby rozdawać kryptowaluty swoim klientom. Wszyscy kupujący, którzy dokonają zakupu za 5 dolarów, otrzymają gwarantowanego Dogecoina, wraz z szansą na wygranie eteru i bitcoina.

Kryptowaluta z posiłkiem Combo

Jak szczegółowo opisano w komunikacie prasowym Burger King, nowy krypto program jest częścią programu Royal Perks firmy. Normalnie członkowie zarabiają "korony" za każdego dolara wydanego w restauracji, które mogą być wymienione na więcej posiłków.

Tym razem jednak członkowie programu, którzy zakupią jedzenie o wartości przynajmniej 5 USD za pośrednictwem aplikacji Burger King, otrzymają specjalny kod. Kod ten może zostać zrealizowany za pośrednictwem aplikacji handlowej Robinhood.

Każdy kod zawiera gwarantowaną sumę DOGE - choć dokładna kwota zawarta w każdym zakupie jest nieokreślona. Jednakże, dostępne są łącznie dwa miliony Dogecoin, wartych po obecnych cenach ponad pół miliarda USD.

Istnieje również niewielka szansa dla kupujących, aby zarobić ETH lub BTC. Szansa na wygranie Ether wynosi 1:10 001. Dostępnych jest ponad 200 ETH (800 000 USD). Tymczasem szanse na wygranie Bitcoina są dziesięciokrotnie wyższe i wynoszą 1:100 011. Dostępnych jest jednak zaledwie 20 BTC (1,17 mln USD).

Nagrody są ograniczone do jednego kodu na klienta, na dzień, w sumie przez 21 dni. Konkurs trwa od 1 do 21 listopada i jest dostępny tylko w USA.

Promowanie za pomocą Dogecoin

To nie jest pierwszy raz, kiedy Burger King lub Robinhood wykorzystują Dogecoin dla zysku. Pod koniec lipca Burger King ogłosił, że będzie akceptował Dogecoin za zakup psich przysmaków w swoich brazylijskich sklepach. Co więcej, istnieje ponad 40 lokalizacji BK w całej Wenezueli, które akceptują wiele innych kryptowalut do regularnych zakupów.

Jeśli chodzi o Robinhood, ponad 60% przychodów firmy pochodziło z handlu Dogecoin na ich platformie w drugim kwartale tego roku. Jednak od tego czasu liczba ta spadła do 40%, powodując ogólny spadek przychodów platformy w III kwartale.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.