Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Kryptowaluty już od lat wywołują prawdziwą burzę. Wielkimi szczęśliwcami są ci, którzy na początku zaufali Bitcoinowi i zakupili go w sporych ilościach i dziś mogą cieszyć ogromnymi zyskami. Rynek kryptowalut to nie tylko Bitcoin, ponieważ takich walut mamy setki, w które cały czas może inwestować. Miejscem, w którym idealnie handluje się walutą, jest kantor SWAP.ly, o którym powiemy sobie więcej w naszym tekście, nie zapominając również o wadach. Zapraszamy do lektury!

Czym jest kantor SWAP.ly?

Wszelkie kantory kryptowalut mają podobną misję - handlu. Posiadanie takiej waluty zawsze sprawia, że ktoś chce ją kupić, a drugi chce sprzedać. Kantor umożliwia dokonanie takiej transakcji w bezpieczny sposób, więc nie ma tutaj żadnego zagrożenia, że dana osoba zostanie oszukana. Kantor kryptowalut SWAP.LY pozwala na zakup czy sprzedaż jednej z trzech kryptowalut:

-Bitcoin
-Litecoin
-Ethereum

Bardzo ważne jest to, że każda transakcja jest dokładnie monitorowana, co chroni użytkowników przed uczestniczeniem w procederze prania pieniędzy. Dużym plusem jest to, że kantor jest bardzo intuicyjny i nie wymaga wielkich umiejętności poruszania się po tego typu stronach. Odnajdą się na niej więc doświadczeni użytkownicy i posiadacze kryptowalut, ale również ci, którzy takim doświadczeniem nie dysponują. 

Kantor SWAP.ly posiada nawet możliwość weryfikacji konta poprzez profil zaufany, więc w takiej sytuacji nie trzeba wysyłać skanów dokumentów, które potwierdzałyby tożsamość. W dzisiejszym świecie kryptowaluty są już czymś normalnym i sporo osób decyduje się posiadanie takiego pieniądza, ponieważ nie jest przekonane do pieniądza w formie fizycznej, który ulega inflacji i na dobrą sprawę nasze oszczędności z czasem po prostu topnieją. 

Jakie są zalety kantora SWAP.ly?

Kantor, jakim jest SWAP.ly ma wiele zalet. Pierwszym i najrozsądniejszym skojarzeniem jest możliwość kupna i sprzedaży wyżej wymienionych kryptowalut. Na pewno warto tutaj zaznaczyć zabezpieczenia, które pozwalają użytkownikowi poczuć się bezpiecznie i mieć świadomość, że jego waluta nie zginie. Niestety, w internecie są też specjalne giełdy, które obiecują użytkownikowi góry pieniędzy, a po ich zainwestowaniu okazuje się, że wyparowują "w cudowny sposób". SWAP.ly jest rzetelnym narzędziem, które co ciekawe, pochodzi z Estonii, która jest krajem dynamicznie rozwijającym się.

Dużą zaletą jest support, który wspiera polskiego klienta w godzinach 10:00 - 16:00. W tym czasie można uzyskać wszelkie potrzebne informacje. Trzeba podkreślić, że kantor kryptowalutami to dobry sposób na inwestowanie własnych pieniędzy. Na samym końcu chodzi przecież o to, żeby można było zarabiać pieniądze i cieszyć się zyskami. Oczywiście, wymaga to wiedzy, więc w pierwszej kolejności zachęcamy tych, którzy potrafią odnaleźć się w świecie kryptowalut i analizują bieżącą sytuację na rynkach światowych. 

Przeglądając kantor SWAP.ly, zauważyliśmy ciekawą opcję, jaką jest możliwość doładowania konta najbardziej popularnych telefonii komórkowych, płacąc za to oczywiście kryptowalutą. Zostało przygotowane również ciekawe rozwiązanie jakim jest doładowanie konta Steam, więc platformy dla graczy.

Jakie są wady kantora SWAP.ly?

Jako że jest to kantor, to on też musi zarabiać na swoich usługach. Jak wygląda prowizja w SWAP.ly? Prowizja transakcyjna od zakupu Waluty Wirtualnej dla klientów posiadających zweryfikowane konto w serwisie wynosi 1,5% od ceny zakupu, ale nie może być to mniej niż 1 PLN bądź 1 EUR. Prowizja transakcyjna od sprzedaży Waluty Wirtualnej dla klientów posiadających zweryfikowane konto w serwisie to już 2%. Z pewnością to wady, bo trzeba ponieść koszty, a przy większych transakcjach będą już to niemałe sumy, jednak i tak warto współpracować wraz z kantorem.

Na pewno na tle pozostałych kantorów SWAP.ly wyróżnia się wieloma rzeczami i zdecydowanie można uznać go za jeden z najlepszych kantorów. Ze względu na jurysdykcję estońską, jest to bardzo nowoczesny kantor, więc zachęcamy was do takiej inwestycji.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.