Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Firma Binance zawarła umowę z dostawcą API superapp, firmą Splyt. Dzięki temu partnerstwu użytkownicy giełdy będą mogli płacić za szereg usług w kryptowalutach.

Zgodnie z zapowiedzią, Binance stanie się pierwszą na świecie giełdą kryptowalut, która zaoferuje na swojej platformie usługi ridesharingowe. Użytkownicy będą mogli zamawiać taksówki, płacić za wypożyczenie rowerów i korzystać z szeregu innych usług za pośrednictwem Binance Pay bez konieczności pobierania aplikacji mobilnej innej firmy.

Zespół Splyt pomoże w obsłudze klientów i partnerów firmy dzięki pełnej integracji usług, a także wbudowanemu wsparciu w różnych językach narodowych.

Changpeng Zhao, szef giełdy, zademonstrował, w jaki sposób użytkownik może zamówić taksówkę i zapłacić za przejazd w tokenach BNB.

Wiadomość ta pojawia się w obliczu negatywnych zmian w branży. 13 czerwca cena bitcoina spadła poniżej 23 000 USD, a kapitalizacja rynku kryptowalut przekroczyła granicę 1 biliona USD. W chwili obecnej BTC jest notowany w pobliżu 20 900 USD, a w ciągu ostatnich 24 godzin spadł o 9,5% (CoinGecko).

Tego samego dnia platforma transakcyjna Celsius zawiesiła wypłaty, wymianę i przelewy między rachunkami "ze względu na ekstremalne warunki rynkowe". Problemy napotkał również algorytmiczny stablecoin zespołu Tron - USDD, który stracił powiązanie z dolarem amerykańskim.

Niekorzystna sytuacja na rynku i trudne warunki makroekonomiczne wywołały falę zwolnień w branży. Gemini, Coinbase, Crypto.com, Bitso i Robinhood ogłosiły zwolnienia pracowników.

Zhao uznał jednak, że krypto zima to dobry moment na zwiększenie liczby pracowników i dalszy rozwój firmy. Według niego spółka otworzyła 2000 nowych miejsc pracy.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.