Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Bitcoin pomoże Nowemu Jorkowi wysłać wiadomość do świata, że miasto jest otwarte na przyjęcie nowych i innowacyjnych technologii - powiedział burmistrz Eric Adams. Nie okazał również żalu z powodu otrzymania swojej pierwszej wypłaty w BTC podczas krachu na rynku.

Bitcoin wysyła wiadomość

Od czasu zeszłorocznych wyborów Eric Adams prezentował pro-kryptowalutowe podejście, twierdząc,, że otrzy,a swoje pierwsze wypłaty w BTC, a także przekształci Big Apple w centrum bitcoinów.

Chociaż jego słowa wydawały się niektórym niczym więcej niż przedwyborczą obietnicą, Adams rzeczywiście otrzymał swój pierwszy czek w BTC i ETH. Co więcej zapowiedział, że kolejne dwa również będą w formie tych kryptowalut.

Wejście burmistrza w przestrzeń cyfrowych aktywów nastąpiło jednak w złym momencie. Krajobraz jest teraz zupełnie inny niż ten, który był, gdy po raz pierwszy obiecał, że dostanie swoje wypłaty w bitcoinie. Było to w listopadzie 2021 roku, kiedy BTC zmierzał w kierunku szczytu na poziomie 69 000 dolarów.

Od tego czasu aktywo straciło mniej więcej 50% swojej wartości i obecnie walczy w okolicach 35 000 dolarów. Jednak Adams nie wydaje się tym zbytnio przejmować, przynajmniej według jego słów z ostatniego wywiadu dla CNN.

Zauważył on, że inwestorzy długoterminowi nie zwracają uwagi na krótkoterminowe wahania cen, ponieważ skupiają się na szerszym kontekście. Tym większym obrazem jest umożliwienie Nowemu Jorkowi wysłania wiadomości:

Celem Bitcoina adopcji jest wysłanie wiadomości, że Nowy Jork jest otwarty na technologię.

Bitcoin i Blockchain w szkołach?

Wkrótce po tym, jak został wybrany na nowego burmistrza Nowego Jorku, Adams nakreślił kolejną prawdopodobną inicjatywę, która wzmocni masową adopcję bitcoina i jego technologii bazowej.

W listopadzie były policjant powiedział, że jego personel dokładnie zbada, w jaki sposób można wprowadzić blockchain i bitcoin do szkół i pozwolić młodszym pokoleniom uczyć się nowych sposobów technologicznych dot. innowacyjnych narzędzi finansowych.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.