Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Kupowanie sprzętów poleasingowych to coraz popularniejsza decyzja. W końcu przy niewielkich kosztach można zyskać całkiem wysokiej jakości sprzęt. Istnieje wiele grup osób, które chętnie kupują notebooki poleasingowe. Przekonaj się, kim są te osoby i dlaczego tak bardzo im się to opłaca.

4 grupy osób, które najczęściej stawiają na notebooki poleasingowe

Rodzice dla swoich dzieci

Jeśli Twoje dziecko ma kilka lat i chcesz, aby miało własny sprzęt komputerowy, to lepiej od razu nie dawaj mu nowego komputera. Lepszym rozwiązaniem będzie sprzęt poleasingowy. Na pewno komputer spełni jego oczekiwania – nada się zarówno do prostych gier komputerowych, jak i do surfowania po Internecie czy później do odrabiania zadań domowych. Sprawdź, też jakie inne sprzęty poleasingowe warto wybrać dla dziecka.

Osoby samozatrudnione

Przedsiębiorca, który dopiero otwiera firmę i nie chcą od razu ponosić zbyt dużych kosztów, koniecznie powinien postawić właśnie na modele poleasingowe. Możesz wtedy również zyskać fakturę VAT za taki sprzęt, a co za tym idzie, zaliczysz sprzęt do kosztów uzyskania przychodów, a zatem zmniejszysz wysokość podatku.

Freelancerzy

Jeśli jeszcze nie masz własnej firmy, ale chcesz nabyć doświadczenie zawodowe i zarobić na tym pieniądze, możesz zostać freelancerem. Wtedy też będziesz potrzebować dobrego sprzętu, który najlepiej, aby nie był zbyt drogi. Zatem idealną opcją stanie się właśnie komputer poleasingowy.

Małe firmy, które chcą zatrudnić pracowników

Zazwyczaj właśnie małe firmy chętnie kupują notebooki poleasingowe, gdy chcą stworzyć nowe stanowisko pracy. Nabywanie nowych sprzętów to bardzo duży koszt, więc nie każda firma mogłaby sobie na to pozwolić. Jednak wysokiej jakości modele używane są naprawdę opłacalną alternatywą.

Dlaczego opłaca się kupować notebooki poleasingowe?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz pozwolić sobie na zakupienie od razu zbyt drogiego sprzętu komputerowego, np. notebooka, to nie musisz od razu myśleć o pożyczaniu pieniędzy czy o kredycie. Ciekawą opcją na jakiś czas są właśnie notebooki poleasingowe. Obecnie istnieje całkiem sporo sklepów internetowych, oferujących możliwość zakupienia sprzętu, który wcześniej przez okres ok. 2-3 lat był wykorzystywany przez jakieś przedsiębiorstwo. W końcu firmy wybierają komputery z najlepszymi parametrami, jednak przez to, że były one już używane, to teraz możesz zakupić je w naprawdę korzystnych cenach. Dzięki temu też przetestujesz różne marki i modele, aby w przyszłości wiedzieć, który sprzęt spełnia Twoje oczekiwania.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.