Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Jedna z wiodących giełd kryptowalutowych - Binance, ogłosiła sfinalizowanie przejęcia firmy Swipe - czołowego w branży cyfrowego portfela i platformy kart debetowych Visa, która umożliwia użytkownikom kupno, sprzedaż, konwersję i wydawanie kryptowalut.

Giełda podobnie jak podczas przejęcia serwisu CoinMarketCap w kwietniu 2020 roku, nie ujawniła kwoty transakcji. Binance i Swipe będą współpracować w celu dalszej popularyzacji cyfrowych aktywów, wypełniając lukę pomiędzy kryptowalutami, a walutami fiducjarnymi. Obie firmy, w szczególności chcą skupić się na obsłudze kryptowalutowych płatności, za pośrednictwem tradycyjnych systemów finansowych.

Celem firmy jest synchronizacja transakcji kryptowalutowych z walutami fiducjarnymi

Dyrektor generalny Swipe - Joselito Lizarondo powiedział, że celem firmy jest dalsza synchronizacja transakcji kryptowalutowych z walutami fiducjarnymi. Dodał, że dzięki współpracy z Binancem, Swipe zyska miliony nowych użytkowników na całym świecie.

Dyrektor generalny Binance - Changpeng Zhao, stwierdził, że aby zrealizować misję uczynienia kryptowalut bardziej dostępnymi dla mas, kluczowym elementem są także giełdy off-ramps. Dając użytkownikom bezpośrednią możliwość konwersji i wydawania kryptowalut, podczas gdy sprzedawcy nadal będą otrzymywać tradycyjne waluty, poprawi doświadczenia użytkowników, którzy nie są przekonani do cyfrowych monet.

Swipe obsługuje ponad 20 kryptowalut

COO Swipea, John Khenneth, podkreślił, że cyfrowy portfel już w momencie przejęcia obsługiwał ponad 20 różnych kryptowalut. W ramach akwizycji wprowadził do swojej platformy natywny token giełdy Binance, czyli BNB. Dzięki temu użytkownicy mogą kupować i sprzedawać BNB za pośrednictwem rachunków bankowych, przelewów Swift oraz Single Euro Payments Area, czyli SEPA.

Dyrektor generalny Swipe, Joselito Lizarondo, twierdzi, że dodanie BNB jest zgodne z misją obu firm, polegającą na promowaniu globalnej adopcji kryptowalut.

"Dodanie BNB do platformy Swipe przyciągnie społeczność posiadaczy BNB, którzy będą mogli teraz korzystać z naszych usług, aby kupować, sprzedawać i płacić z BNB w euro i innych walutach fiat. Dzięki temu nasza baza użytkowników powiększy się. W przyszłości planujemy dodać także inne monety Binance Chain" - Joselito Lizarond powiedział portalowi Cointelegraph

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.