Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Dyrektor ds. rozwoju Binance, Ted Lin, opuścił firmę ze względu na chęć spędzenia większej ilości czasu z rodziną i potrzebę bardziej elastycznego harmonogramu.

Bitcoin kontynuował handel boczny i został zatrzymany przed zbliżeniem się do 20 000 USD. Altcoiny znajdują się w podobnej pozycji, z bardzo niewielkimi ruchami w obu kierunkach.

Bitcoin poniżej 20 000 USD

Ostatni tydzień, który był również końcem fatalnego dla BTC II kwartału, dostarczył znacznie więcej zmienności niż ostatnie kilka dni. W tym czasie kryptowaluta mocno się osuwała i spadła do 10-dniowego minimum poniżej 18 800 dolarów.

Jednak byki na krótko przejęły w tym momencie kontrolę nad rynkiem i pchnęły aktywo na północ. W ciągu kilku minut bitcoin znalazł się niemal 2 tys. dolarów wyżej (blisko 21 tys. dolarów).

Niemniej jednak, dominujący niedźwiedzi sentyment rynkowy trwał nadal, i wkrótce potem BTC spadł poniżej 20 000 dolarów. Cofnął się do okolic 19 000 USD, gdzie przebywał również przez większość weekendu.

Jedynym wyjątkiem był wczorajszy dzień, kiedy BTC wystrzelił do 19 600 USD, ale został szybko zatrzymany i obecnie wrócił na znajomy grunt. W związku z tym jego kapitalizacja rynkowa nadal wynosi około 365 miliardów dolarów, a jego dominacja nad altami ponownie utrzymuje się na poziomie 42,2%.

Altcoiny stoją w miejscu

Podobnie jak w przypadku BTC, większość altcoinów jest nietypowo stabilna i to już od kilku dni. Ethereum, na przykład, nadal handluje w okolicach 1 050 dolarów. Do początku weekendu ETH było bliskie wybicia poniżej 1000 dolarów, a wcześniej utrzymywało się powyżej 1100 dolarów.

BNB wciąż znajduje się nieco poniżej 220 USD, ADA oscyluje w granicy 0,45 USD, a MATIC spada o 4% w skali dziennej. Z kolei Ripple, Solana, Dogecoin, Polkadot i Shiba Inu odnotowały nieznaczne zyski.

TRON wzrósł najbardziej (4,3%) w ciągu dnia i handluje powyżej 0,065 USD. LEO wzrasta o prawie 3% i znajduje się blisko 6 dolarów. Z altów o niższej i średniej kapitalizacji, The Sandbox odnotował najbardziej imponujący wzrost - 5%.

Skumulowana kapitalizacja rynkowa wszystkich aktywów kryptowalutowych również pozostaje w stagnacji na poziomie nieco ponad 850 miliardów dolarów.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.