Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Giełda kryptowalut Gemini ogłosiła, że jej platforma tradingowa, umożliwi teraz handel i przechowywanie nowych tokenów: Balancer (BAL), Curve (CRV), Ren Network (REN), Synthetix Network (SNX), Uma (UMA), Uniswap (UNI), Yearn.finance (YFI), Decentraland (MANA), Kyber Network (KNC), Maker (MKR), Storj (STORJ) i 0x (ZRX).

Co więcej, od dziś giełda pozwoli przechowywać też tokeny takie jak Keep Network (KEEP), Wrapped Bitcoin (wBTC) i tBTC (tBTC).

Wsparcie DeFi jest sporym zaskoczeniem

Wsparcie projektów DeFi jest dość sporym zaskoczeniem. Biorąc pod uwagę, że giełda była wcześniej znana z bardzo konserwatywnego podejścia do wprowadzania nowych projektów, dzisiejszy ruch jest nad wyraz niecodzienny. Przed dzisiejszym listingiem, na giełdzie znajdowało się tylko 9 walut. Wejście Gemini w DeFi jest prawdopodobnie reakcją na działania konkurencji.

Dzięki temu Gemini oferuje teraz handel za pomocą 24 kryptowalut oraz pozwala klientom przechowywać 10 tokenów. Według firmy, platforma jest pierwszą regulowaną giełdą, która oferuje wsparcie dla projektów BAL, CRV, KNC, MKR, REN, SNX, STORJ, UMA, UNI, YFI i ZRX w stanie Nowy Jork.

W ogłoszeniu szczegółowo określono, że depozyty tych tokenów będą dostępne o godzinie 8 rano ET, a handel poprzez zlecenia limit, będzie możliwi o godzinie 11 rano ET.

Firma dodała również, że strona internetowa i aplikacja mobilna, pozwolą na obrót tymi tokenami, w miarę wzrostu płynności każdego z nich.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen Gemini wyniósł 24,5 miliona dolarów. Najpopularniejszą parą transakcyjną platformy jest BTC/USD, która stanowi nawet 70% tej wartości obrotów.

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.