Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Nexo to zupełnie nowe rozwiązanie w świecie kryptowalut. Ta unikatowa platforma umożliwia swoim użytkownikom bezpieczne lokowanie monet i stablecoinów na kryptowalutowym koncie oszczędnościowym i jednocześnie... zarabianie na samym ich przechowywaniu. W zależności od wysokości depozytu i kryptowaluty, w której został on założony, na środkach zainwestowanych w Nexo można zarobić od 6% do 12% odsetek w skali roku.

Bezpieczne przechowywanie zgromadzonych krypto i pasywne zarabianie na nich to niejedyne korzyści, jakie oferuje Nexo. Ulokowanie środków na platformie umożliwia uzyskanie błyskawicznej pożyczki (nawet na zaledwie 5,90% w skali roku) pod zastaw posiadanych krypto. Dzięki temu możesz szybko uzyskać nawet duże sumy gotówki (dostępna kwota kredytu to $10 - $2.000.000) bez potrzeby sprzedawania posiadanych kryptowalut.

Jak otworzyć konto na Nexo.io? Czy to na pewno dobra opcja dla każdego inwestora? Jak dużej wiedzy potrzeba, aby bezpiecznie korzystać z platformy i osiągać za jej pomocą maksymalne zyski? Na te i inne pytania odpowiemy poniżej!

Nexo.io - krótka charakterystyka

Nexo to najlepsze rozwiązanie dla:

 • Osób, nastawionych na długoterminowe inwestowanie w kryptowaluty - konto na platformie służy oszczędzaniu i zarabianiu na procencie od krypto, którymi obraca platforma.
 • Tych, którzy posiadają już pewną ilość stablecoinów lub altcoinów - Nexo nie służy do handlu kryptowalutami, więc za pośrednictwem konta na platformie nie kupisz ani nie sprzedasz żadnych krypto.
 • Inwestorów, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie kryptowalut i tych, którzy nie lubią ryzyka - Nexo gwarantuje wypłacanie stałego procenta od środków, zgromadzonych na koncie oszczędnościowym. Zarabianie na platformie jest więc w oczywisty sposób łatwiejsze i mniej ryzykowne, niż zarabianie na handlu kryptowalutami na giełdzie.
 • Zainteresowanym pogłębieniem swojej wiedzy o fascynującym świecie krypto - Nexo udostępnia wszystkim użytkownikom dużo zasobów edukacyjnych (m.in. materiały wideo na kanale YouTube i Nexo blog).
 • Wszystkich, dla których bezpieczeństwo ich danych i powierzonych platformie środków jest najwyższym priorytetem - Nexo wykorzystuje niezwykle zaawansowane technologie szyfrowania i ochrony danych. Ponadto, wszystkie zgromadzone przez fintech środki są w 100% zabezpieczone aktywami oraz ubezpieczeniem Lloyd's of London w wysokości 100 mln USD na każdego klienta. Nexo to bez wątpienia jeden z najbezpieczniejszych portfeli kryptowalutowych!
 • Poszukiwaczy wysokich odsetek - jak wspomnieliśmy na początku, na niektórych inwestycjach możesz zarobić w Nexo nawet 12% rocznie! Odsetki są obliczane i dodawane do konta każdego użytkownika codziennie. Na Nexo.io zgarniasz nie tylko jedne z najwyższych odsetek na rynku - zgarniasz je codziennie i to już od pierwszego dnia.

Czy tak dobrze rozwinięta platforma może mieć jakieś wady? Nikt nie jest doskonały... Życzylibyśmy sobie od Nexo przede wszystkim jednej rzeczy: możliwości bezpośredniego sprzedawania i kupowania kryptowalut za pośrednictwem konta w Nexo. Konieczność transferowania środków pomiędzy giełdami kryptowalut a kontem Nexo za każdym razem, kiedy chcemy sprzedać posiadane kryptowaluty lub dokupić nowe, może być nieco uciążliwa.

Pewnym wynagrodzeniem tej drobnej niedogodności może być jednak promocja, dzięki której wszyscy użytkownicy platformy w zamian za wykonanie zaawansowanej weryfikacji i zasilenie swojego konta Nexo za minimum $100 w dowolnej kryptowalucie mogą otrzymać darmowe $10 w BTC.

Jakie waluty obsługuje Nexo.io?

Obsługiwane przez platformę waluty to 3 waluty typu fiat (GBP, USD i EUR), 11 altcoinów i 6 stablecoinów. Dostępne kryptowaluty to m.in. Bitcoin, Chainlink, Ethereum, Tron i Stellar Lumens. We wszystkich wymienionych walutach możesz zarówno otwierać depozyty, jak i zaciągać pożyczki.

Jak otworzyć konto w Nexo.io?

Proces otworzenia konta na platformie jest bardzo prosty i intuicyjny. Utworzenie konta zajmuje większości użytkowników tylko kilka minut. Wystarczy jedynie odpowiedzieć na kilka pytań, podać swoje podstawowe dane, potwierdzić konto - i gotowe! Możesz już korzystać ze wszystkich funkcjonalności Nexo.

Jak korzystać z konta w Nexo.io?

Nexo nie pobiera żadnych opłat za założenie i prowadzenie konta. Nie jest również wymagany żaden minimalny depozyt startowy (choć, aby zgarnąć bonus darmowych $10 w BTC, warto wpłacić przynajmniej $100 w dowolnej kryptowalucie i zgodzić się na wykonanie zaawansowanej weryfikacji). Jedyne opłaty, jakie poniesiesz, to koszty transferu środków pomiędzy Twoim kontem Nexo a kontem na wybranej przez Ciebie giełdzie kryptowalut. Środki z Nexo możesz wycofać w każdej chwili - i za to również nie poniesiesz żadnych opłat. Minimalna wysokość wypłaty różni się od waluty do waluty (minimalna wysokość wypłaty w wypadku Bitcoina to zaledwie 0,001 coina, podczas gdy w wypadku Trona to 20 tokenów).

Zarządzanie kontem Nexo możesz wykonywać w całości przez Internet. Jedyne, czego potrzebujesz, to dedykowana aplikacja mobilna lub dostęp do komputerowej wersji strony.

Platforma jest niezwykle łatwa w nawigacji i obsłudze, a jej design estetyczny i przyjemny dla oka. Za pomocą kilku kliknięć możesz w każdej chwili uzyskać podgląd wszystkich swoich inwestycji, wziąć kredyt i spłacić zaciągnięte za pomocą platformy pożyczki.

Opinie o Nexo

Nexo to popularna platforma zrzeszająca aktualnie ogromne ilości użytkowników, chcących ulokować lub inwestować swoje środki. Firma posiada zweryfikowany profil w serwisie TrustPilot, na którym użytkownicy ocenili platformę na 4.6/5 przy prawie 6000 opiniach, osiągając tym samym status "Doskonała". Warto dodać, że 84% użytkowników TrustPilot zagłosowało na najwyższą notę. Opinie o platformie Nexo są zatem w dużej większości pozytywne i nawiązują do prostoty użytkowania, profesjonalnej obsługi klienta i wysokich odsetek generowanych na lokatach.

Podsumowanie

Nexo to ciekawa i nowatorska pozycja w świecie kryptowalut. Umożliwia użytkownikom łatwe i bezpieczne zarabianie na kryptowalutach dzięki unikalnemu systemowi kryptowalutowych kont oszczędnościowych. Za ich pośrednictwem platforna wypłaca swoim użytkownikom codziennie odsetki od zdeponowanych na niej środków (nawet do 12% w skali roku).

Klienci Nexo mogą również szybko pożyczyć pieniądze pod zastaw posiadanych kryptowalut. Umożliwia to inwestorom szybki dostęp do gotówki bez konieczności sprzedaży krypto.

Jedynym minusem jest brak możliwości sprzedawania i kupowania kryptowalut za pośrednictwem konta na platformie. Pozostaje mieć nadzieję, że Nexo wprowadzi taką możliwość w przyszłości.

Nexo.io to propozycja warta rozważenia przez kazdego - zarówno początkującego, jak i zaawansowanego inwestora. Zwłaszcza teraz - platforma oferuje wszystkim użytkownikom unikatową promocję: bonus $10 w BTC. Jedynymi warunkami jego uzyskania są wykonanie zaawansowanej weryfikacji i zasilenie swojego konta Nexo przynajmniej $100 w dowolnej kryptowalucie.

2 Komentarze

 • GrzegorzGryl
  Posted 7 września 2021 22:10

  Korzystam z Nexo już łącznie prawie 2 lata. Pieniążki ładnie sobie leżą i zarabiają odsetki niemożliwe aktualnie do zdobycia w bankach czy instytucjach finansowych (trzymam stablecoiny i trochę BTC). Osobiście mogę polecić Nexo osobom szukającym sposobu na uchronienie oszczędności przed galopującą inflacją.

 • asa11
  Posted 30 września 2021 21:20

  A jak to się ma np. do Karty od Binance. Czym się różni i czy faktycznie jest to lepsza opcja? Dziękuję za odpowiedź

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.