Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Bybit

Broker Fortissio ma wiele pozytywnych opinii użytkowników. Znajdziesz je na forach internetowych i w mediach społecznościowych. Postanowiliśmy sprawdzić, czy komentarze klientów są prawdziwe.

Ta recenzja Fortissio 2023 zawiera analizę oferty brokera, opis funkcji platformy handlowej i nasze spostrzeżenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy warto założyć konto na Fortissio, czytaj dalej. Przedstawimy ci najważniejsze informacje.

Jesteś gotowy? Zaczynamy!

Dlaczego traderzy wybierają brokera Fortissio?

Istnieje wiele powodów, dla których traderzy wybierają platformę handlową Fortissio. Broker wymienia je na swojej oficjalnej stronie internetowej. Oto dlaczego inwestorzy handlują z Fortissio:

 • na platformie znajdziemy profesjonalną i szybką pomoc techniczną i obsługę klienta,
 • platforma jest w pełni konfigurowalna i dostępna w wersji przeglądarkowej oraz mobilnej,
 • aplikacja działa na każdym systemie operacyjnym,
 • każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje codzienne powiadomienia o istotnych wydarzeniach, które mogą wpłynąć na inwestycje,
 • interfejs platformy jest intuicyjny i łatwy w obsłudze nawet dla początkujących inwestorów,
 • jednym z najważniejszych narzędzi finansowych jest kalendarz ekonomiczny,
 • wszelkie informacje i aktualizacje są przekazywane w czasie rzeczywistym,
 • broker oferuje wiele metod płatności, w tym szybkie przelewy,
 • narzędzie Autochartist umożliwia przeprowadzenie analizy fundamentalnej i technicznej,
 • broker jest w 100% legalny, regulowany i bezpieczny,
 • wpłacone środki finansowe są przechowywane na oddzielnych kontach bankowych,
 • bardzo szybka realizacja zleceń płatności i zleceń rozpoczęcia oraz zamknięcia pozycji.

Przejdźmy do szczegółowej analizy i opisu poszczególnych cech brokera Fortissio.

Atrakcyjna oferta handlowa

Jak już wspomnieliśmy, broker Fortissio charakteryzuje się atrakcyjną ofertą handlową. To oznacza, że możesz inwestować wybierając spośród ponad 230 aktywów w postaci kontraktów CFD. Są to waluty, krypto waluty, akcje, indeksy, towary, towary SPOT, ETF i syntetyczne instrumenty pochodne.

Według opinii użytkowników, to właśnie jeden z powodów, dla których inwestorzy wybierają platformę handlową Fortissio. Oferta jest z pewnością konkurencyjna.

Wiele narzędzi handlowych

Traderzy, którzy stają przed wyborem brokera, oczekują wielu narzędzi handlowych. Bogata oferta to ogromny plus dla początkujących i zaawansowanych inwestorów. Każdy z nich może znaleźć narzędzie, które pomoże podczas inwestowania.

Jak jest w przypadku Fortissio? Znajdziemy tu kalendarz ekonomiczny, Autochartist, wykresy, wiadomości rynkowe i usługi SMS. Warto dowiedzieć się więcej na temat Autochartist, które jest nazywane dumą Fortissio. To potężne narzędzie, które skrywa wiele funkcji przydatnych podczas analizy technicznej i fundamentalnej.

Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących, średniozaawansowanych i doświadczonych traderów. Filtruje ogromne ilości danych, które następuje analizuje, aby wyszukać najistotniejsze informacje. Użytkownicy codziennie otrzymują powiadomienia dotyczące wyników tych procesów. Dzięki temu mogą podjąć najlepsze decyzje handlowe i zmodyfikować strategię handlową.

Autochartist przeprowadza zautomatyzowaną analizę techniczną. Analizuje wzorce wykresów, prognozuje ceny, określa poziomy wsparcia i oporu. Opcja filtrów prawdopodobieństwa to filtrowanie wydarzeń rynkowych, wybieranie tych najistotniejszych oraz sprawdzanie wcześniejszych wyników.

Analiza zmienności to kolejna ważna funkcja, dzięki której poznasz momenty największej niestabilności na rynkach i określisz odpowiedni poziom wejścia i wyjścia. Otrzymasz także codzienne aktualizacje o zmianach rynkowych.

Profesjonalna obsługa klienta

Jedną z najważniejszych kwestii każdej platformy handlowej to profesjonalna obsługa klienta. Jeśli udziela odpowiedzi na każde pytanie w sposób wyczerpujący i szybki, to ogromna szansa na to, że masz do czynienia z wysokiej jakości platformą handlową.

Sprawdźmy, jak obsługa klienta i pomoc techniczna funkcjonuje na platformie handlowej Fortissio.

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz skontaktować się z pomocą z poziomu panelu klienta. Co ważne, nawet niezarejestrowani inwestorzy mają możliwość napisania lub wykonania telefonu do obsługi klienta. Jak to zrobić?

W tym celu wejdź na oficjalną stronę internetową brokera Fortissio i kliknij “kontakty”. Wypełnij dostępny formularz kontaktowy swoimi danymi oraz opisz problem, który chciałbyś wyjaśnić.

Możesz skorzystać także z innych metod kontaktu, między innymi aplikacji WhatsApp, tradycyjnej rozmowy telefonicznej (Fortissio udostępnia aż dwa numery telefonów), czy wiadomości e-mailowych (broker podał adresy emailowe do działów firmy: głównego, reklamacje, transakcje, back office, obsługi klienta).

Według komentarzy użytkowników, które udało nam się przeczytać w internecie, obsługa klienta Fortissio charakteryzuje się uprzejmością, wyczerpującymi odpowiedziami na każde pytanie w bardzo krótkim czasie i profesjonalizmem. W tym momencie warto dodać, że obsługa klienta jest dostępna od poniedziałku do piątku: 8.00 – 20.00 Gmt+2.

Analiza opinii użytkowników Fortissio

Nasza recenzja Fortissio 2023 nie mogłaby być wysokiej jakości recenzją bez analizy opinii użytkowników. Większość komentarzy klientów jest dostępna na forach internetowych oraz w mediach społecznościowych. Co udało nam się ustalić po przeczytaniu i przeanalizowaniu tych informacji?

Oto nasze wnioski:

 • boker Fortissio oferuje pomoc profesjonalnej obsługi klienta i pomocy technicznej,
 • dba o swoich użytkowników poprzez oferowanie im najwyższej jakości narzędzi handlowych, używanych przez inwestorów z całego świata,
 • dostosowuje swoją ofertę do każdego poziomu doświadczenia, wiedzy i umiejętności każdego inwestora (początkującego, średniozaawansowanego i zaawansowanego),
 • w trosce o swoich klientów, broker Fortissio proponuje aż 11 rodzajów kon użytkownika, dostosowanych do możliwości finansowych, apetytu na ryzyko i wiedzy tradera,
 • 5 pierwszych pozycji chronionych to jedna z największych zalet Fortissio, dzięki nim możesz sprawdzić funkcje i działanie platformy handlowej zupełnie za darmo i bez ryzyka utraty środków finansowych,
 • funkcjonalność i łatwość w obsłudze aplikacji mobilnej oraz platformy handlowej w wersji przeglądarkowej (Xcite Mobile i Xcite Web),
 • dostęp do panelu inwestora i wszystkich transakcji z poziomu aplikacji mobilnej, co oznacza, że trading jest możliwy z każdego miejsca i o każdej porze,
 • wiele metod płatności: karty kredytowe, karty depozytowe, e-portfele i przelewy bankowe z opcją ekspresowych wypłat,
 • jedną z najczęściej wymienianych pozytywnych stron brokera Fortissio jest szybki i prosty proces rejestracji konta użytkownika, który trwa zaledwie kilka minut,
 • ostatnią kwestią, o której warto napisać jest ponad 230 instrumentów finansowych.

Te informacje to z pewnością ważne kwestie dla wszystkich inwestorów, którzy poszukują odpowiedniej platformy handlowej. Dzięki Fortissio nie muszą się martwić o wpłacone środki finansowe, oszustwa, ochronę danych osobowych czy problemy z wypłaceniem zarobionych pieniędzy.

Niestety, ale w internecie pojawiło się kilka negatywnych opinii, które stawiają brokera Fortissio w złym świetle. Skupiliśmy się na nich, ponieważ nie do końca wierzyliśmy w ich uczciwość. Okazało się, że mieliśmy rację! Negatywy są pisane w bardzo podobnym tonie, wydaje się, że są udostępniane przez te same osoby. Zarzucają oszustwo, ale nie udowadniają swoich tez. Nie ma żadnych dowodów na to, że Fortissio działa nielegalnie!

Podsumowując, jesteśmy przekonani, że broker Fortissio to wysoki poziom bezpieczeństwa, 100% legalna platforma regulowana przez europejskie organy, między innymi KNF, czyli polską Komisję Nadzoru Finansowego.

Naszym zdaniem nie warto brać pod uwagę negatywnych komentarzy, ponieważ najprawdopodobniej są one wynikiem działań nieuczciwej konkurencji. Pamiętaj, aby przed założeniem konta użytkownika samodzielnie zweryfikować brokera, przeprowadzić własne badania i czytać najnowsze recenzji platformy handlowej.

Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko oszustwa i będziesz pewny, że twoje pieniądze, dane osobowe i ty będziecie bezpieczni.

Poziom bezpieczeństwa na platformie Fortissio

Najważniejszym aspektem dotyczącym każdej platformie handlowej jest kwestia legalności i bezpieczeństwa. Jak jest w przypadku brokera Fortissio? Jakie informacje możemy znaleźć samodzielnie?

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową Fortissio. Znajdziesz tutaj pełną dokumentację, która potwierdza działanie zgodnie z prawem, wysoki poziom bezpieczeństwa i regulacje instytucji finansowych.

Przejdźmy zatem do konkretnych informacji. Co udało nam się znaleźć? W zakładce “Spółka” możemy przeczytać pliki takie jak: Umowę o świadczeniu usług z załącznikami, oświadczenie o ryzyku, dokumentację, regulacje, cookies.

Dokumenty zawierają odpowiedzi na wszystkie pytania związane z kwestiami bezpieczeństwa, prawem, legalnością i wiele innych. Na ich podstawie możemy potwierdzić, że broker Fortissio jest w pełni legalny, regulowany, działający zgodnie z obowiązującym, europejskim prawem i bezpieczny. Oficjalna witryna jest chroniona w 100%. To oznacza, że twoje środki finansowe i dane osobowe są w pełni bezpieczne.

Fortissio to marka należąca do Vie Finance A.E.P.E.Y, S.A. czyli zarejestrowanej Greckiej Firmy Inwestycyjnej. Firma jest autoryzowana, licencjonowana i regulowana przez Grecką Komisję Rynku Kapitałowego. Ma dwa oddziały: w Niemczech i w Grecji.

Recenzja Fortissio: Podsumowanie

Pozytywne opinie użytkowników Fortissio są 100% prawdą! Klienci brokera cieszą się z wielu możliwości, jakie daje im broker.

Traderzy mogą korzystać z wielu profesjonalnych narzędzi finansowych, inwestować w wiele aktywów, liczyć na pomoc doświadczonej obsługi klienta i korzystać z funkcjonalnej aplikacji mobilnej i platformy w wersji przeglądarkowej.

Broker Fortissio jest legalny, bezpieczny i regulowany. Jeśli szukasz najlepszej platformy na rynku, dobrze trafiłeś!

1 komentarz

 • Tradero47
  Posted 3 listopada 2023 16:43

  Prosze czytac z przymruzeniem oka, artykul napisany przez samo fortissio i zaplacono za jego publikacje. Najmniej atrakcyjna oferta na rynku, najwyzsze spready w historii, obsluga tzw specjalisci do spraw obslugi inwestora nie maja pojecia o gieldzie. Omijac szerokim lukiem

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.