Skip to content Skip to sidebar Skip to footer Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Jedna z największych na świecie firm zajmujących się wydobywaniem kryptowalut obwieściła w swoim liście do akcjonariuszy uruchomienie tysiąca nowych koparek typu Whatsminer M31S. Giełda zareagowała na tę informację wyjątkowo pozytywnie – w ciągu jednego dnia kurs Bitfarms podskoczył o 66%.

Trafna decyzja podjęta w odpowiednim momencie

Bitfarms idealnie „wstrzelił” się w rynek – obecnie jesteśmy świadkami kolejnego bull runu, który z każdą chwilą zwiększa opłacalność praktycznie każdej współczesnej koparki. Dlatego też tak bardzo ucieszyła wszystkich akcjonariuszów firmy informacja o zwiększeniu mocy obliczeniowej i uruchomieniu kolejnych maszyn. Obecnie jeden zaprzęgnięty do pracy Whatsminer M31S w ciągu dnia jest w stanie wykopać BTC o wartości prawie 13 dolarów. Oczywiście trzeba od tego odliczyć koszt energii elektrycznej, ale przedsiębiorstwo wielkości Bitfarms ze względu na swoją wielkość może swobodnie negocjować ceny kilowatogodzin, zwiększając tym samym swoją zyskowność.

Nowa flota koparek zapewni firmie zastrzyk mocy obliczeniowej wynoszący około 74 petahash’y. Biorąc pod uwagę obecny trend wzrostowy BTC Bitfarms może spodziewać się ogromnych przychodów maksymalizując swoje zyski.

To jednak nie wszystko – przedsiębiorstwo złożyło zamówienie kolejne urządzenia. Do końca lutego przyszłego roku Bitfarms ma odebrać 3 000 WhatsMiner M31S+. Nowe koparki mają zapewnić bardzo wysoką wydajność wynoszącą około 18 petahash’y z 1 Megawata energii elektrycznej.

 

Skomentuj lub zostaw opinię


Administracja nie odpowiada za komentarze i opinie dodawane na forum publicznym.