0 Comments

Witam.

Chciałbym ustrzec przed reklamami i stronami, które nielegalnie wykorzystują wizerunki sławnych osób m.in. Szymona Hołowni i Kuby Wojewódzkiego w reklamach związanych z bitcoinem. Zazwyczaj oszuści wykorzystują ich wizerunki na specjalnie spreparowanych stronach (często przypominające Puls Biznesu), które najczęściej zawierają historię, w której sławna osoba (np. Szymon Hołownia) znajduje pewnego rodzaju "lukę" w systemie, pozwalającą na osiąganie niebotycznych zarobków. Niestety oszuści wykorzystują dużą popularność bitcoina i ogólnie kryptowalut aby promować "rewolucyjne" systemy zarabiania pieniędzy, zazwyczaj oparte o automatyczny handel czy boty. Przestrzegam przed rejestracją a szczególnie wpłatami na takie strony, ponieważ nigdy nie odzyskacie swoich pieniędzy!

Oczywiście nie trzeba wspominać, że Szymon Hołownia, Kuba Wojewódzki czy inna sławna osoba nie ma nic wspólnego z takimi reklamami, stronami, czy nawet kryptowalutami. Twórcy takich stron chcą wyłudzić pieniądze od użytkowników, obiecując proste sposoby na zarobienie kupy pieniędzy - TAKIE SPOSOBY NIE ISTNIEJĄ i jeżeli ktoś obiecuje spore zyski na inwestycjach, to UCIEKAJ czym prędzej, bo na 99.9% zamiast zyskać - stracisz i zostaniesz oszukany.

Należy zaznaczyć, że na kryptowalutach i bitcoinie dotychczas można było zarobić ogromne pieniądze, ale inwestując jedynie na bezpiecznych platformach (giełdy kryptowalut, certyfikowani brokerzy). Poza ogromnymi zarobkami należy mieć świadomość, że ceny kryptowalut również spadają, więc naturalną rzeczą jest to, że na inwestycjach można stracić. Jeżeli ktoś OBIECUJE zyski, to kłamie.

Nie wierzcie w reklamy gdzie nielegalnie wykorzystują zdjęcia Hołowni czy Wojewódzkiego do promocji cudownych systemów zarabiania na bitcoinie. Jest to scam (oszustwo) i jedynie co tam można, to stracić pieniądze. Najczęściej takie strony promują dziwne platformy o nazwach typu Bitcoin Boom, Crypto Boom, Bitcoin Era, Bitcoin Profit, Bitcoin Revolution itp. Ponadto często takie reklamy udają popularne strony typu Puls Biznesu, Onet itp.

Przestrzegam i ostrzeżcie znajomych!

Answered question